×

Najmłodsi dziadkowie w Wielkiej Brytanii. Ludzie nie wierzą, że mają już wnuczkę

To najprawdopodobniej najmłodsi dziadkowie w Wielkiej Brytanii. Od kilku miesięcy mają wnuczkę, choć zupełnie na to nie wyglądają. Nic w tym dziwnego. Niektórzy w ich wieku dopiero planują brać ślub i zakładać rodzinę, a oni nie dość, że mają już dziecko, to doczekali się także i uroczej wnuczki. Ciekawi, ile dokładnie mają lat?

„Byliśmy zszokowani”

Jenni i Richard Medlam są prawdopodobnie najmłodszymi dziadkami na świcie. Zostali nimi tuż po trzydziestce. Gdy ich córka obwieściła, że jest w ciąży, przyszła babcia miała zaledwie 33 lata, a przyszły dziadek 34. Dziś mają rok więcej i są bardzo szczęśliwi, że mała Isla-May pojawiła się na świecie.

Richard i Jenni Medlam sami dość wcześnie zostali rodzicami. Kobieta miała 17 lat, kiedy urodziła się Charmaine. Nie spodziewała się, że jej córka, również zostanie mamą tak szybko. Jednak kiedyś obiecała sobie, że nigdy nie pozwoli na to, aby malutka Charmaine została bez wsparcia, gdyby jej również przytrafiła się podobna sytuacja.

Kiedy Charmaine po raz pierwszy powiedziała nam, że jest w ciąży i że zostaniemy dziadkami, byliśmy naprawdę zszokowani.

najmłodsi dziadkowie w Wielkiej Brytanii
Facebook
najmłodsi dziadkowie w Wielkiej Brytanii
Facebook

Najmłodsi dziadkowie w Wielkiej Brytanii? Wiele osób nie wierzy im, że mają wnuczkę…

Młodzi dziadkowie wspierają swoją córkę na każdym kroku. Charmaine od początku wiedziała, że może na nich liczyć. Często opiekują się malutką Isla-May. Wyznają, że ludzie z góry zakładają, że jest ich dzieckiem i zdarza im się tłumaczyć, że są w błędzie.

Kiedy tłumaczymy, że jesteśmy dziadkami, przeżywają szok. Większość ludzi nam nie wierzy. Oczywiście rozumiem, dlaczego wszyscy myślą, że jesteśmy jej rodzicami, ponieważ mamy dopiero 30-parę lat

Jenni wyznaje, że była świadoma tego, co czeka jej córkę, gdy tylko wyznała jej, że spodziewa się dziecka. W końcu ją spotkało to samo.

Widziałam, jak Charmaine się czuła, gdy musiała mi powiedzieć o ciąży. Powiedziałam jej, że to jej ciało i jej decyzja, a ja będą ją wspierać bez względu na wszystko. Odkąd zaszła w ciążę, Charmaine bardzo wydoroślała, Isla ją ukształtowała. Jest niesamowitą mamą i myślę, że teraz nasza więź jest jeszcze silniejsza. Myślę, że teraz Charmaine ma dla mnie jeszcze więcej szacunku jako do matki.

Babcia z wnuczką
Facebook/Jenni z wnuczką

Najmłodsi dziadkowie w Wielkiej Brytanii? Mają więcej czasu na kochanie wnuków

34-latka jest bardzo szczęśliwa, że została babcią w tak młodym wieku. Uważa, że dzięki temu będzie mieć więcej czasu na kochanie swojej wnuczki i dłużej będzie mogła się nią cieszyć W dodatku jest większe prawdopodobieństwo, że doczeka się prawnuków…

Bycie młodymi dziadkami oznacza, że ma się więcej czasu na kochanie wnuków i cieszenie się nimi. Możemy nawet doczekać się prawnuków.

Facebook/Charmaine z córeczką
Źródła: www.examinerlive.co.uk, www.fakt.pl, www.papilot.pl
Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij