×

Co się stanie z myszą zamkniętą na 30 dni w napoju Mountain Dew? Będziesz w szoku!

Jeśli w tej chwili coś jesz albo dopiero co skończyłeś jeść – nie czytaj dalej tego tekstu! Zostaw tą stronę otwartą, idź się przejść i wróć później, aby pooglądać…

To było ostrzeżenie!

Historia wygląda następująco: Pewien chłopak, po ciężkim wysiłku, spragniony otworzył puszkę napoju Mountain Dew. Chciał się napić, gdy nagle zauważył, że w puszcze oprócz napoju znajduje się coś więcej. Coś bardzo nieprzyjemnego. To była pływająca w napoju, rozkładająca się mysz…

Właściciel Mountain Dew wezwał ekspertów, aby wypowiedzieli się na ten temat. Jednogłośnie stwierdzili, że to nie możliwe.

„Nie mogło do tego dojść w żadnym wypadku z powodów czysto rygorystycznych i procesów bezpieczeństwa jakie zapewniamy przy produkcji napoju. Poza tym mysz nie mogłaby przetrwać w tym toksycznym napoju. Jego produkcja jest chemiczna, więc po 30 dniach mysz byłaby całkowicie rozpuszczona, a napój zamieniłby się w galaretowatą papkę. Puszka, którą otworzył ten chłopak, została wyprodukowana 15 miesięcy temu.”

Napoje słodzone są bardzo nie zdrowe dla naszego organizmu. Niszczą zęby, są przyczyną otyłości oraz mogą powodować różne choroby, jak np cukrzyca.

Czy te wapienno-zielone cytrusy sody znajdujące w Mountain Dew mogłyby rozpuścić tkanki i kości w zaledwie 30 dni?

Pewien kanał The Explorer Multimedia Inc na Youtubie postanowił to sprawdzić

https://www.youtube.com/watch?v=2y9dawLSwOw

Polecane

Może Cię zainteresować