×

Nie ma osoby, która nie stanie na widok jej brwi. Są krzaczaste i bardzo czarne

Piękno to rzecz względna, ponieważ to, co podoba się Tobie, niekoniecznie będzie podobać się komuś innemu. Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził! Może i dobrze, ale to właśnie wygląd często jest powodem żywych dyskusji i przekomarzania się. Tak też jest w przypadku tej charakterystycznej modelki. Wszystko rozchodzi się o jej brwi, które są niesamowicie krzaczaste i duże. Sophia Hadjpanteli ma monobrew i kompletnie się jej nie wstydzi!

Od małego tak wyglądała?

Nie do końca jest to prawda. Wszystko zaczęło się od tego, że przez przypadek zafarbowała brwi na czarno, gdy była nastolatką. Tak już zostało, bo spodobał jej się ten rockowy styl. Gdy była dzieckiem, miała już bardzo gęste włosy, a wszystko za sprawą pochodzących z Cypru rodziców. Tylko trochę zmieniła swój wygląd i nagle zaczęli interesować się nią ludzie z całego świata.

Nietypowa moda

22-latka do końca nie wiedziała, że to, jak wygląda, jest czymś nietypowym. Wprawdzie widziała, że koleżanki się od niej różnią, ale nie brała tego jakoś bardzo do siebie.

Jeśli jesteś w rodzinie, w której twój brat i tata również mają naprawdę ładne brwi, nigdy nie jesteś tak naprawdę świadoma posiadania grubych brwi. Tak to działa, dlatego też ja długo nie zdawałam sobie tak w pełni z tego sprawy

W sieci nie było jednak łatwo

I pomimo ciągłych wyzwisk od hejterów, którzy nazywali ją „obrzydliwą” i „brzydką„, Hadjipanteli idzie naprzód ze swoim pozytywnym podejściem i na Instagramie szczyci się tym, że ma jedną brew.

Nie będę zmieniać się tylko dlatego, że chcą tego ludzie. Taka jestem i lubię to. Nikt nie ma prawa mnie przez to oczerniać

Monobrew dodała jej siły!

Dziś młoda kobieta jest modelką, projektantką okularów przeciwsłonecznych i aktywistką. Podkreśla, że najważniejsze jest to, jak się czujemy w swojej skórze, ale to nie to, jak ktoś o nas mówi.

Naprawdę nie robię tego, aby pokazać ludziom, że muszą mnie lubić. Robię to, aby pokazać ludziom, że mogą żyć dalej, że mogą robić to, co chcą, bez oceny innych. „Osobiście uważam, że moja twarz wygląda lepiej z takimi czarnymi brwiami. Inni się nie zgadzają, ale oczywiście mają do tego prawo!

Czy podobają Wam się takie brwi?

zamknij