×

Miley rozstała się z Liamem. Media donoszą, że ma romans ze swoją koleżanką

Zagraniczne media donoszą, że Miley Cyrus ma romans koleżanką. Wiele osób podejrzewa, ze to był prawdziwy powód rozstania z Liamem Hemsworthem po trwającym 7 miesięcy małżeństwie. Piosenkarkę ma łączyć gorąca relacja z Kaitlynn Carter. Ich najnowsze zdjęcia zdają się pozatwierdzać te spekulacje.

Miley Cyrus jest w separacji z Liamem Hemsworthem

Wczoraj świat obiegła informacja, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth zdecydowali się na separację. Pierwsze plotki na temat rozpadu ich związku pojawiły się jeszcze na kilka godzin przez oficjalnym oświadczeniem o rozstaniu. Dziennikarze zauważyli, że na Instagramie piosenkarki pojawiło się zdjęcie, na którym nie ma obrączki.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Instagram

Cyrus i Hemsworth opublikowali oświadczenie

Nie musieliśmy długo czekać na potwierdzenie tych domysłów. Liam i Miley przesłali oficjalne oświadczenie do magazynu „People”. Zgodnie z jego treścią, przyczyną decyzji o separacji były odmienne priorytety:

Liam i Miley zdecydowali się na separację. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze

miley cyrus i kaitlynn carter
Instagram

Miley Cyrus ma romans?

Jednak dziennikarze doszukali się innej możliwej przyczyny rozstania. Według „Daily Mail”, krótkie małżeństwo gwiazd rozpadło się, ponieważ piosenkarka ma romans z 30-letnią Kaitlynn Carter. Blogerka jest byłą żoną przyrodniego brata Kendall i Kylie Jenner. Obie wybrały się właśnie na wspólne wakacje nad jeziorem Como.

miley cyrus i kaitlynn carter
Instagram

Romans Miley Cyrus z koleżanką mają potwierdzać zdjęcia

Niektórzy już wcześniej podejrzewali, że Cyrus i Carter łączy coś więcej niż przyjaźń. Natomiast teraz paparazzi udało się uchwycić moment, jak całują i przytulają się na luksusowym jachcie. Zdjęcia rzeczywiście pokazują, że są w bardzo bliskiej relacji.

miley cyrus i kaitlynn carter
Instagram

Myślicie, że to prawdziwa przyczyna rozstania?

Może Cię zainteresować