×

Koniec małżeństwa Miley Cyrus i Liama. Rozstają się zaledwie kilka miesięcy po ślubie

Miley Cyrus i Liam Hemsworth właśnie zapowiedzieli rozstanie. Ich małżeństwo przetrwało zaledwie kilka miesięcy. Wydali oświadczenie, w którym ogłosili separację i zaznaczyli, że postanowili skupić się na karierze.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth są w separacji

Para pobrała się 32 grudnia 2018 roku. Informację o ceremonii oboje trzymali w tajemnicy, a fani dowiedzieli się, że Cyrus i Hmesworth stanęli na ślubnym kobiercu z Instagrama piosenkarki. Para była ze sobą od dawana i wszyscy byli przekonani, że ślub tylko umocni ich związek. Niestety wygląda na to, że małżeństwo właśnie dobiegło końca.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wydali oświadczenie

Dziennikarze zaczęli spekulować o rozstaniu gwiazd, jeszcze kilka godzin przed wydaniem oficjalnego oświadczenia. Dostrzegli, że Miley Cyrus nie ma na palcu obrączki. Okazało się, że ich spekulacje były słuszne. Oświadczenie rozwiało wszystkie wątpliwości:

Liam i Miley zdecydowali się na separację. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu

Fani aktora i piosenkarki są załamani wiadomością o rozstaniu. Wielu ma nadzieje, że skoro zdecydowali się na separację, a nie na rozwód.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth

Instagram

Spodziewaliście się że rozstaną się tak szybko?

Może Cię zainteresować

zamknij