×

Został brutalnie pobity przez rówieśników w szkole. Zdjęcie z miejsca zdarzenia zatrważają

Valerie Lozano to mama niepełnosprawnego chłopca. Chłopca, który pewnego dnia został brutalnie pobity przez swoich  „kolegów” ze średniej szkoły w Texasie. Czy można było temu zapobiec? Kobieta uważa, że tak, dlatego zaskarżyła szkołę za to, że placówka nie zrobiła wystarczająco dużo, aby uchronić jej dziecko przed atakiem.

Syn Valerie, Michael, mówi, jak jeden z nauczycieli obiecał, że nic mu nie grozi. Słowa nie dotrzymał, bo już chwilę później uczeń został brutalnie pobity

Mama Michaela podzieliła się zdjęciami brutalnie zaatakowanego syna, które są najlepszym dowodem na to, co stało się tego dnia w placówce.

W towarzystwie zakrwawionego ucznia możemy zobaczyć lekarzy i policjanta, który spisuje notatkę z tego, zaszło.

Kiedy uczeń płacze i błaga o pomoc nauczyciela, powinien przestać robić to, co robi i natychmiast mu pomóc – powiedziała zrozpaczona kobieta.

Następnego dnia mama chłopca spotkała się w dyrektorem szkoły. Nauczycielka, która została poproszona przez Michaela o pomoc, też miała stawić się na miejscu spotkania, jednak nie pojawiła się.

Chcę, aby ta historia obiegła Internet. Proszę, podziel się tym postem – dodała mama pobitego chłopca.

Od tego czasu zdjęcia zostały udostępnione ponad 200 000 razy i wyświetlone przez lokalną stację informacyjną KSAT.

I choć Valerie twierdzi, że jej syn był zastraszany, inni uczniowie uważają, że to właśnie on był inicjatorem bójki. Władze szkoły nie potrafią wskazać winnego.

Może Cię zainteresować