×

8 metamorfoz przed i po, które udowadniają, że dzieci mogą wszystko. Wystarczy tylko chcieć

Jako społeczeństwo aż za często mamy do czynienia z otyłością wśród dzieci. Staje się to po prostu normalnością. Niezwykle ważne jest, aby informować nasze pociechy, że spora część chorób jest wynikiem nadwagi.

W ciągu ostatnich 30 lat, otyłość u dzieci podwoiła się, a wśród nastolatków wzrosła czterokrotnie. Biorąc pod uwagę, że otyłość z okresu młodości zwiększa ryzyko chorób serca, stan przedcukrzycowy i ogólne problemy zdrowotne, stało się to globalnym problemem, który koniecznie musi zostać rozwiązany.

Ale w jaki sposób sobie z tym poradzić? Utrzymanie dzieci w aktywności fizycznej i nauka zdrowych nawyków żywieniowych jest najprostszym sposobem, ale czasem trzeba podjąć bardziej drastyczne środki.

Ta lista ukazuje wielkie zmiany jakich dokonały bardzo młode osoby, i opłaciło się to. Dowodzi ona, że dzieci mogą wszystko, problemem jest ich nastawienie.

1. Przed

1a

Po

Ta dziewczyna uczęszczała do obozu odchudzania, co dało niesamowite efekty.

1b

2. Przed

2a

Po

Po rozwiązaniu problemów ze swoim ciałem, ta dziewczyna wzięła się za zdrowe zmiany w diecie i stylu życia. Idąc krok dalej, udostępniła swoją historię i metody, aby pomóc innym osobom walczyć z nadwagą!

2b

3. Przed

3a

Po

W ciągu roku ta nastolatka poczyniła niesamowite postępy. Ciężka praca popłaca!

3b

4. Przed

4a

Po

Ten 2-latek miał wszczepiony bypass żołądka, co doprowadziło do niesamowitego odchudzenia. Ta procedura jest ekstremalna, ale efekty są bardzo korzystne.

4b

5. Przed

5a

Po

Ten młody człowiek stracił ponad 45 kilogramów za pomocą ćwiczeń i zdrowej diety, co doprowadziło do poprawy poziomu jego energii i zdrowia psychicznego.

5b

6. Przed

6a

Po

Ta niesamowicie młoda kobieta straciła na wadze przez trzymanie się schematu ćwiczeń, odstawieniu słodkich napojów i utrzymywaniu zdrowej diety.

6b

7. Przed

7a

Po

EJ Johnson przeszedł przez resekcję żołądka, tracąc prawie 90 kilogramów!

7b

8. Przed

8a

Po

Nastolatka teraz patrzy w kierunku świetlanej przyszłości po osiągnięciu odpowiedniej masy ciała.

8b

Może Cię zainteresować

zamknij