×

Opublikowała zdjęcie na Instagramie. Ludzie zarzucili jej, że nie zasługuje na takiego chłopaka

Osoby walczące z otyłością codziennie muszą zmagać się z niemiłymi komentarzami innych osób. Współcześnie dużo osób pragnie być szczupłym i pięknym, a jeśli ktoś odstaje od normy, od razu uważany jest za gorszego.

Melissa Gibson to modelka Plus Size, która kocha swoje ciało i nie wstydzi się tego, jak wygląda

Dziewczyna od zawsze miała krągłe kształty i wiedziała, że będzie jej ciężko zwalczyć zbędne kilogramy. Mimo to wierzy, że nie tylko wygląd się liczy. Dzięki swojej osobowości i pewności siebie w końcu znalazła miłość. Na Nowy Rok Melissa postanowiła podzielić się zdjęciem ze swoim ukochanym. Niestety, fotografia opublikowana na Instagramie nie spodobała się większości obserwatorów.

Użytkownicy serwisu w nieprzychylny sposób komentowali fotografię całującej się pary. Większość z nich uważała, że tak gruba dziewczyna nie zasługuje na szczupłego i przystojnego chłopaka

Komentarze pod zdjęciem naprawdę szokują:

Idź na siłownie i lepiej się odżywiaj, ty gruby człowieku

Wolałbym palić niż być twojego rozmiaru

Tłuszcz nie jest zdrowy. Wygoogluj jeśli mi nie wierzysz…

Większość komentarzy była tak krzywdząca, że inni użytkownicy zaczęli odpowiadać. Pod zdjęciem rozpętało się istne piekło.

Melissa postanowiła zareagować i opublikować jeszcze jedno zdjęcie ze swoim chłopakiem. Tym razem zdecydowała się skomentować całą sytuację

Kiedy robisz zdjęcie w świecącej sukience obok mężczyzny, którego kochasz, ludzie komentują twoje ciało, kwestionują twój związek, oceniają chłopaka za to, że cię kocha. Chociaż oboje wiemy, jak naturalne i prawdziwe jest to uczucie, to nasz związek ma charakter polityczny. Jeśli świat nie pozwoli nam być razem, będziemy ciągle walczyć za naszą miłość, naszą przestrzeń, nasze prawa do bycia widocznymi oraz o akceptowanie nas bez żadnych pytań. Szczerze mówiąc to strasznie głupie, że ludziom to tak strasznie przeszkadza. Ludzie opierają swoje wartości na atrakcyjności i wyglądzie wizualnym, co powoduje, że mnóstwo związków takich jak mój, są dyskryminowane i wymazywane z życia publicznego. To przez to pojawiają się komentarze dotyczące tego, że „na niego nie zasługuję” lub „wasza miłość nie jest prawdziwa”. Jesteśmy dla siebie dokładnie tym czego pragnęliśmy od drugiej osoby i zgadnijcie, nasze ciała są tego częścią. To nie jest nienormalne, to nie jest żaden fetysz. To jest po prostu naturalne. Więc kiedy ty wciąż próbujesz mi nawtykać i mnie obrażać, ja rezygnuję z tej gry, w którą pogrywasz. Nie gram w nią, nie jestem jej częścią i prawdę powiedziawszy, jest mi przykro, że Ty w niej zostajesz. Twoje komentarze są wynikiem własnej niepewności i dewocji. Rok 2018 jest rokiem miłości, której nie definiuje waga, wiek, zdolności, płeć i seksualność. Nie jest definiowana przez rasę, pochodzenie etniczne ani religię. Dzięki takiej miłości naprawdę jest więcej przyjemności z życia i zabawy.

Dodatkowe kilogramy, czy inne cechy fizyczne nie są istotne. Najważniejsze to odnalezienie prawdziwej miłości i radości życia. Melissa jest świetnym przykładem dla wszystkich, którzy wciąż w to nie wierzą!

Polecane

Może Cię zainteresować