×

Meghan zmieniła pierścionek zaręczynowy. Ludzie są oburzeni, bo Harry sam go zaprojektował

Meghan zmieniła pierścionek zaręczynowy? Harry w pierścionek zaręczynowy, który podarował Megahan, włożył wiele serca. W końcu sam go zaprojektował, a oprócz tego umieścił w nim pamiątki po swojej zmarłej mamie. Jak się okazuje, księżnej Sussex nie do końca się on spodobał… Meghan zmodyfikowała go. Brytyjski komentator podkreślił, że to zachowanie jest wprost skandaliczne.

Wyjątkowy pierścionek

Tym razem księżna Meghan znów podpadła opinii publicznej. Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że Meghan zmodyfikowała pierścionek, który otrzymała od Harry’ego w zaręczyny. Dlaczego jest to tak bardzo oburzające? Biżuteria ta była wyjątkowa. Największy z diamentów pochodził z Botswany, która jest dla księcia drugim domem, dwa pozostałe kamienie pochodziły z osobistej kolekcji księżnej Diany. Jednak to jeszcze nie wszystko… Oczywiście Harry sam zaprojektował pierścionek.

Meghan zmieniła pierścionek zaręczynow

Meghan zmieniła pierścionek zaręczynowy

Teraz okazało się, że Maghan postanowiła zmienić obręcz, na której osadzone są diamenty. Według niektórych księżna zrobiła to, z powodu opuchlizny, która towarzyszyła jej w ciąży. Z kolei inni sądzą, że zrobiła to, aby bardziej pasował do reszty jej biżuterii.

Meghan zmodyfikowała pierścionek zaręczynow

Meghan zmieniła pierścionek zaręczynowy? „Ten pierwszy pierścionek był częścią historii”

Oczywiście fakt ten nie umknął brytyjskiemu komentatorowi, Justin Sylvester w rozmowie z E! News bardzo ostro wypowiedział się na ten temat.

To jest chore. Twój mąż dał ci pierścionek zaręczynowy, a ty zmieniłaś go rok po tym, jak dostałaś ten pierścionek? Daj spokój. To po prostu straszne. Wytrzymujesz z nim i po prostu masz nadzieję, że pewnego dnia za pięć czy dziesięć lat go ulepszysz. Ten pierwszy pierścionek był częścią historii

A Wy co myślicie na ten temat?

Polecane