×

Podstępem zwabił 12-latkę do samochodu. Onanizował się przy niej, a później wręczył 50 złotych

Policja poszukuje 50-letniego Mariusza Dąbrowskiego z Tychów. Mężczyzna jest pedofilem i zaatakował 12-letnią dziewczynkę w Chorzowie. Wydano za nim list gończy.

Mariusz Dąbrowski zatrzymał samochód marki BMW na przystanku autobusowym przy ul. 3 Maja i Żołnierzy Września. Pod pretekstem zakupu i dostarczeniu kwiatów narzeczonej, zwabił 12-latkę do auta. Onanizował się przy niej, a później wręczył 50 złotych za milczenie. Dwa tygodnie później pojawił się w tym samym miejscy, policji jednak nie udało się go złapać. Od czterech miesięcy pozostaje nieuchwytny.

Matka 12-latki zdecydowała się nagłośnić sprawę, po czym zaczęły się głuche telefony i SMSy z groźbami

Wszystko przez upublicznienie danych pedofila. Kobieta chce, by mężczyzna został złapany za wszelką cenę. O całym zajściu zostały zawiadomione media, a śledczy dopiero wtedy ujawnili portret i wydali list gończy.

Powiadomiliśmy policję, prosiłam o zabezpieczenie monitoringu przy tamtejszej przychodni weterynaryjnej. Mimo moich próśb do 16 lutego br. policja nie zabezpieczyła nagrania – mówi mama 12-latki

Komendant policji w Chorzowie tłumaczy się z opieszałości funkcjonariuszy i przeprasza za błędy w poszukiwaniach

Naczelnik stracił stanowisko, a śledztwem zajęła się inna jednostka. Funkcjonariusze nie wykluczają, że Mariusz Dąbrowski przebywa aktualnie za granicą. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chorzowie (telefon: 32 771 52 55, 32 771 52 66 lub 112).

Może Cię zainteresować

zamknij