×

Kiedy mama widzi mieszkanie syna, jest przerażona. Dopiero gdy popycha tę ścianę, nie może uwierzyć

Kiedy ten 37-letni Austriak kupował mieszkanie mające 24 metry kwadratowe na poddaszu, jego matka była przerażona. Strych w Barcelonie mający zaledwie 100 kroków to nie zupełnie to, czego zawsze pragnęła dla swojego syna. Jednak Christian Schallert miał swój plan.

Początkowo stan mieszkania był dość nieprzyjemny. Tapeta wisiała w stępach, a tynk kruszył się na głowę. Łazienka schowana była za zieloną ścianą.

Christian sugerował się projektami, które pomagają oszczędzić miejsce na łodziach. Nie tylko dokonał niesamowitej transformacji mieszkania, ale również miał kilka genialnych pomysłów, by zyskać przestrzeń.

Mały pokoik pod klapą kryje w sobie kuchnię! Wszystko jest składane i ma swoje przeznaczenie, które pomaga zaoszczędzić miejsce.

Znajomi żartują, że Christian tak bardzo lubi Lego, że postanowił zamienić swoje mieszkanie w jedną z budowli. Przecież ciągle coś w nim zmienia!

Zobaczcie nagranie, w którym mężczyzna pokazuje swoje lokum. Jego pomysłowość jest godna pozazdroszczenia, a mieszkanko doskonale nadaje się dla minimalistów!

Polecane

Może Cię zainteresować