×

Za 30-latką wydano list gończy. Ostatni raz widziana była w Krakowie

Magdalena Kralka jest poszukiwana nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Piękna Polka kierowała grupą kiboli Cracovii. Odpowiada za przemyt i wprowadzenie do obrotu ogromnych ilości marihuany i kokainy. Jest ścigana przez Interpol, a teraz wydano za nią Europejski Nakaz Aresztowania.

Magdalena Kralka jest poszukiwana w całej Europie

Magdalena Kralka przez co najmniej dwa lata kierowała grupą przestępczą składającą się z kiboli Cracovii. Przestępcy zajmowali się głównie handlem narkotykami. Z pomocą swoich ludzi, Polka miała wprowadzić do sprzedaży przynajmniej 65 kilogramów marihuany i kokainy.

Część osób związanych ze sprawą została zatrzymana, jednak Magdalena Kralka wymknęła się z rąk policji, a prokuratura W Krakowie wydała za nią list gończy. Teraz za Polką wydano także Europejski Nakaz Aresztowania oraz czerwoną notę Interpolu.

poszukiwana Magdalena Kralka

Materiały Policyjne

Poszukiwana Magdalena Kralka – policja udostępniła rysopis

Ostatnim znanym miejscem pobytu 30-latki był Kraków. Właśnie dlatego Małopolska Policja przekazała zdjęcie, portret pamięciowy oraz rysopis podejrzanej. Polka ma 172 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, zielone oczy i proste blond włosy. Przy okazji policja przypomina, że za ukrywanie albo pomaganie poszukiwanej w ucieczce, jest zagrożone karą 5 lat pozbawienia wolności.

poszukiwana Magdalena Kralka

Materiały Policyjne

Kontakt z Małopolską Policją

Wszyscy, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Magdaleny Kralki są proszeni o kontakt z Sekcją ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie:

telefon: 12 61-54-420,12 61-54-446, 12 61-54-448
oficer dyżurny KWP w Krakowie – 12 61 55 510
e-mail: dyzurnykwp@malopolska.policja.gov.pl

Funkcjonariusze zapewniają, że każde zgłoszenie będzie anonimowe.

Może Cię zainteresować

zamknij