×

Gessler pochwaliła się kolejnym zdjęciem w prostych włosach. „Jak dla mnie minus 20 lat”

Magda Gessler jest znana przede wszystkim z miłości do dobrej kuchni oraz ratowania podupadających restauracji. A co jest jej znakiem rozpoznawczym? Oczywiście, że burza blond loków! Zastanawialiście się jednak, jak wyglądałaby w prostych włosach? Ostatnio najsławniejsza polska restauratorka z chęcią dzieli się zdjęciami tego typu.

Loki, loki…

Nie ma co ukrywać, że Magda Gessler już od wielu lat wierna jest jednej fryzurze. Blond loki bez wątpienia stały się jej znakiem rozpoznawczym. Do tego stopnia, że zdjęcia w innych fryzurach trudno odnaleźć nawet w sieci. Owszem zdarzyło się jej kilka razy „kombinować”, ale takie epizody najprawdopodobniej możemy policzyć na palcach jednej ręki. Przecież ostatecznie zawsze wracała do swojej ulubionej fryzury. Ba! Wciąż możemy ją podziwiać.

Nieliczne epizody

Jeśli jesteście ciekawi, jak Magda Gessler wygląda w prostych włosach, to śpieszymy z podpowiedzią, że kilka dni temu na swoim instagramowym profilu przypomniała o tym fanom. Ich opinie były odrobinę podzielone„Jak dla mnie minus 20 lat ?”, „A ja zdecydowanie wolę Panią w kręconych. ??, „Madzia bez loków to nie Madzia. Pani Magdo besos”, „Pasują pani proste włosy, ale jednak kręcone zawsze wygrają ! ❤️ Piękne, gęste, kręcone, blond loki, to pani znak rozpoznawczy ❤️”.

Zgadzacie się z powyższymi komentarzami?

Może Cię zainteresować

zamknij