in , , , ,

Magda Gessler ma swoje lody, a gałka kosztuje w Warszawie 9 zł. „Lody dla snobów?”

Magda Gessler ma swoje lody. Znana restauratorka wie dobrze, jak swoje pomysły zamienić w opłacalny biznes. Tak też stało się i tym razem! Gwiazda TVN-u wypuściła swoje lody pod szyldem „Ice Queen Magda Gessler”. Na stronie takimi oto słowami reklamuje nową markę: „Odtworzyłam recepturę mojej prababci, która spędziła we Włoszech, na Sardynii całe swoje życie i zawładnięta tym niezwykłym miejscem, jego kolorami, świeżością, intensywnością stworzyła pyszne lody…”.

Magda Gessler ma swoje lody, a tlen.pl testuje nie tylko smaki, ale także portfele Polaków

Reporterzy ze wspomnianego portalu wybrali się na Stare Miasto w Warszawie, gdzie znajduje się kawiarnia, aby dopytać ludzi, czy ich zdaniem 9 złotych za gałkę to odpowiednia cena i czy przekłada się ona na niepowtarzalny smak.

Magda Gessler ma swoje lody
UdostępnijInstagram

Badanie niestety nie pozostawia żadnych złudzeń – 9 złotych dla Polaków to za dużo, aby zapłacić za gałkę lodów

Badanie przeprowadzono na 1040 osobach w wieku od 18 lat wzwyż. Co mówią zebrane dane? Tak jak przypuszczaliśmy dla większości ta cena niestety jest zaporowa. 66% Polaków za gałkę lodów jest w stanie zapłacić 2-3 złote maksymalnie. 4-5 złotych za gałkę jest w stanie zapłacić tylko 12% ankietowanych. Ile procent oddających głosy zdecydowałoby się kupić gałkę lodów Magdy Gessler za 9 złotych? Tylko 2%!

Magda Gessler i badanie
Udostępnijtlen

Oczywiście jesteśmy w stanie zrozumieć, że oferta może być dedykowana dla smakoszy i osób, które na to stać. Jednak czy to dobre podejście? Internauci są oburzeni i dają temu wyraz w komentarzach

Jest tyle innych marek lodów na rynku, dobrych i tanich, że niech pani Magda sama je swoje lody

Przepraszam, że to napiszę… Ale czy to są lody dla snobów?

A mi jest przykro, bo mnie nie stać, żeby iść całą rodziną na lody. Mam czuć się gorsza?

Śmiech na sali z tą ceną!

Magda Gessler
UdostępnijInstagram

Magda Gessler ma swoje lody, które akurat w Warszawie kosztują 9 złotych za gałkę. Jesteśmy ciekawi, jak sytuacja wygląda w innych miastach

Źródło: instagram.com, instagram.com, icequeenmagdagessler.pl, o2.pl | Fotografie: instagram.com, instagram.com