×

Jeśli te 2 linie na Twoich dłoniach stykają się, oznacza to, że Twój partner jest szczęściarzem!

Ludzie mają różne rodzaje linii na dłoniach. Jedne z nich mogą być bardzo wyraźne, a inne mniej. To, jak mocno zostały zaznaczone, może wiele powiedzieć na temat Twojej przyszłości i celu życia.

5 głównych lini:

Przyjrzyj się swojej dłoni, odnajdź na niej 5 głównych linii, a później przeczytaj nasz tekst i dowiedz się o sobie oraz swojej przyszłości czegoś więcej.

Linia serca

Linia serca koncentruje się głównie na sprawach miłosnych. Im mocniej zarysowana, tym głębsze będzie Twoje uczucie. Długość tej linii oznacza moc, z jaką doświadczasz miłości. Im jest dłuższa, tym większe są szanse na to, że będziesz bardzo mocno kochany.

Przyłóż do siebie obie dłonie i zobacz czy te dwie linie na obu dłoniach wyrównują się…

Na lewej ręce jest wyżej

Jeśli linia na lewej ręce jest wyżej, oznacza to, że ciągle żyjesz walką o miłość. Jesteś osobą, która cieszy się wyzwaniami i lubisz zdobywać. Twoje uczucia opierają się głównie na namiętności i pożądaniu. Są ogniste i intensywne, ale nie trwają długo.

Na prawej ręce jest wyżej

Ludzie, którzy mają tę linię usytuowaną wyżej na prawej ręce, są często uderzająco piękni. Przyciągasz zazwyczaj osoby, które są starsze od Ciebie, nie tylko w miłości, ale i w przyjaźni. Nienawidzisz przestrzegania zasad i nakazów. Nie lubisz podążać za tłumem i szukasz miłości w bardzo niekonwencjonalnych miejscach. Pociągają Cię osoby całkowicie inne niż Ty. Zwracasz uwagę na ludzi, którzy wyróżniają się z tłumu. Jesteś bardzo bezpośrednią i konsekwentną osobą w związku.

Obie są równe

Kiedy obie linie serca idealnie dopasowują się do siebie, oznacza to, że masz czyste serce. Jesteś łagodny i rozważny w miłości, a swój optymizm roztaczasz wokół siebie. Co więcej, empatia jest Twoją dominującą cechą, a Twój partner wie, że zawsze może na Ciebie liczyć i prosić Cię o wsparcie, nawet w najgorszym czasie. Osoba, którą zdecydujesz się poślubić, będzie prawdziwym szczęściarzem. Zawsze znajdziecie sposób na to, aby wszystko działało.

Linia głowy

Linia głowy definiuje Twój umysł oraz skłonność do intelektualnych przedsięwzięć. Jeśli jest głęboka, oznacza to, że myślisz bardzo analitycznie. Z kolei jeśli jest długa, z pewnością masz wiele zainteresowań. Jeśli zdarzają się w niej jakieś przerwy, może to świadczyć o tym, że jesteś człowiekiem niezdecydowanym, zastanawiającym się nad czymś, nawet długo po podjęciu decyzji…

Linia życia

Zrozumienie linii życia jest proste. Im jest dłuższa, tym dłużej będzie trwało życie. Jeśli pojawi się w niej przerwa, może to wskazywać na poważny wypadek lub chorobę zagrażającą życiu. Jej głębokość wskazuje także na intensywność Twojego życia.

Linia przeznaczenia

Linia przeznaczenia bądź losu wskazuje na to, jak silnie zdarzenia, które są poza Twoją kontrolą, wpływają na Twoje życie. Im głębsza linia, tym bardziej. Jeśli jest w niej dużo załamań, świadczy to o częstotliwości takich wydarzeń.

Linia słońca

Ta linia mówi o Twoim bogactwie i sławie. Jeśli jest głęboka, sam wiesz, co to oznacza… ;) Im dłuższa, tym „złoty okres” w Twoim życiu będzie dłuższy.

Dowiedz się więcej…

Im wyraźniejsze są linie na Twoich dłoniach tym spokojniejszym i bardziej trzeźwo myślącym człowiekiem jesteś. Z kolei im więcej mniejszych linii tym, bardziej pomysłową i kreatywną osobą jesteś.

Jak jest u Ciebie?

Może Cię zainteresować