×

Linia Anioła Stróża na dłoni. Ma ją tylko garstka ludzi

Linia Anioła Stróża znajduje się na dłoni i biegnie równolegle do linii życia. Nie możesz jej odnaleźć? Bo nie każdy ją posiada… Ale ci, którzy należą do tego wąskiego grona, mają powód do radości. Ponoć linia Anioła Stróża zapewnia szczęście i ochronę.

Linia Anioła Stróża – jak ją znaleźć?

Wróżka ponoć prawdę ci powie. A gdy próbuje przepowiedzieć przyszłość, odpowiedzi często szuka właśnie na dłoni. Choć chiromancja, czyli wróżenie z ręki, może się wydawać wymysłem przebiegłych wróżek, które pragną zarobić pieniądze dzięki ludzkiej łatwowierności, tak naprawdę czytanie z dłoni praktykowano już w starożytności. Bo już wtedy wierzono, że dzięki dłoni można się wiele dowiedzieć o drugim człowieku.

O linii życia słyszeli chyba wszyscy, ale są jeszcze i inne, które posiada większość z nas. To linia głowy, linia serca, losu, słońca i Merkurego. U niektórych można także dostrzec takie naprawdę rzadko spotykane. Jedną z nich jest właśnie linia Anioła Stróża, nazywana także linią Marsa.

Zazwyczaj jest ona krótka i mało wyraźna. Znajduje się blisko kciuka i jest położona równolegle do linii życia. Co ciekawe na lewej dłoni ta linia pojawia się już w chwili narodzin. Na prawej może się pojawić znacznie później.

Życie pełne cudów

Ten, komu uda się odnaleźć linię Anioła Stróża na swojej dłoni, ponoć ma powód do radości. Niektórzy wierzą, że osoby, które posiadają linię Anioła Stróża, często mają w swoim życiu do czynienia z cudami. Są nie tylko wyjątkowe, ale także chronione i szczęśliwe.

Osoby, które posiadają linię Anioła Stróża mają silny charakter i uparcie dążą do celu. Dzięki temu odnoszą sukcesy i żyją pełnią życia. Pomaga im w tym również wyjątkowa intuicja, siła i mnogość talentów.

Cóż, z takim zestawem cech trudno się dziwić, że można uważać się za szczęściarza…

Fotografie: Pexels (miniatura wpisu), www.pexels.com

Może Cię zainteresować