×

Wulgarna 9-latka została gwiazdą Instagrama. Dziewczynka nie stroni od przekleństw i luksusu

W dzisiejszych czasach zdobycie popularności nie jest szczególnie trudne. Media społecznościowe pozwalają na pełną swobodę, wystarczy więc pomysł, talent albo odrobina kreatywności. Można też być wulgarnym, czego najlepszym przykładem jest Lil Tay.

Lil Tay

Profil Lil Tay nie byłby tak szokujący, gdyby nie fakt, że prowadzi go 9-latka. Wulgarna dziewczynka nie stroni od przekleństw, obelg, obnoszenia się z pieniędzmi. Zaledwie 19 zdjęć zagwarantowało jej prawie 2 miliony fanów na Instagramie.

Luksus 9-latki

Dziewczynka nie tylko pławi się w luksusie, ale równie chętnie się z nim obnosi. Pliki banknotów to jeden z jej ulubionych rekwizytów, który pojawia się na co drugim zdjęciu. Wypowiedzi 9-latki sugerują, że filmy gangsterskie miały na nią dosyć spory wpływ.

Znajomi

Oczywiście 9-latka swoje wystawne życie uzupełnia równie zamożnymi przyjaciółmi. Wygląda jednak na to, że Lil Tay zamiast dziewczynek w swoim wieku zdecydowanie bardziej woli towarzystwo starszych kolegów. Jake Paul ma 21 lat i znany jest z palenia mebli w pustym basenie, ciągłych imprez i ogólne siania chaosu oraz uprzykrzania życia sąsiadom.

Zamiast roweru, jaguar

Choć mówimy tutaj o 9-latce bez nadzoru, ostatnio pochwaliła się swoim najnowszym zakupem. Jaguar kosztował ją 130 tysięcy dolarów (dzi**o, jak dodaje). Fakt, że nie może nim jeździć jeszcze przed kilka dobrych lat, najwyraźniej wcale jej nie przeszkadza. Lil Tay zapowiedziała także, że zrobi sobie tatuaż, gdy jej profil osiągnie 10 milionów obserwujących.

A co na to mama?

Otóż całą machinę nakręciła właśnie mama 9-latki. Choć karierą córki zarządzała z Kanady, Lil Tay zapowiedziała, że wkrótce zamierza wziąć sprawy we własne ręce. Konieczny będzie nowy kamerzysta, bo to właśnie matka dziewczynki stała za wymyślnymi filmikami. Oto smutna prawda skrywająca się za życiem małej dziewczynki.

Spełnienie marzeń

Kiedyś 9-latki marzyły o szczeniaku lub zostaniu księżniczką, a popularność zyskiwały dzięki prezentowaniu talentów. Dla Lil Tay właśnie kariera na Instagramie, wystawne życie i wulgarne odzywki to obecne „spełnienie marzeń”.

Na szczęście tego typu sława nie trwa długo, choć w tym przypadku na normalne dzieciństwo chyba nie ma już szans.

Przypuszczenia internautów

W sieci pojawiają się też przypuszczenia, że dziewczynka i jej mama wcale nie są takie bogate. Niektórzy twierdzą, że większość luksusowych rzeczy jest po prostu pożyczana przez mamę na potrzeby Instagrama.

Może Cię zainteresować

zamknij