×

Oliwia chce uczyć się w liceum, do którego chodziła jej mama. Tata musi być z niej dumny

Oliwia Bieniuk to córka zmarłej cztery lata temu Ani Przybylskiej. Młoda dziewczyna napisała już egzaminy kończące gimnazjum i lada moment zacznie naukę w szkole średniej. Do jakiej placówki się wybierze?

Wymarzona szkoła

Wymarzonym liceum 16-latki jest IX LO im. marszałka Piłsudskiego w Gdyni, a więc szkoła, którą… ukończyła jej mama. Oliwia będzie jednak potrzebowała sporo punktów by się tam dostać. W końcu to jedna z najlepszych trójmiejskich szkół!

Czasy liceum

Choć od czasów, kiedy do prestiżowego liceum uczęszczała Ania Przybylska minęło już sporo lat, wciąż pracuje tam wielu nauczycieli, którzy pamiętają zmarłą cztery lata temu aktorkę.

Temperamentem i spontanicznością wyróżniała się ta nasza Ania. Była zawsze uśmiechnięta. Pamiętam, że kiedy wchodziłam do klasy i ją widziałam, od razu traciłam ochotę do stawiania dwój. Po latach jej nie poznałam, a ona tym swoim donośnym głosem powiedziała: „Pani profesor, pani mnie nie poznaje?”. Szła wtedy z dziećmi, normalna dziewczyna, matka. Nie robiła z siebie wielkiej gwiazdy – wspomina nauczycielka języka rosyjskiego Ewa Majewska

Ania Przybylska zarabiała na siebie już jako licealistka. Mimo że uczęszczała do bardzo dobrego liceum, gdzie sporo uwagi poświęcała nauce, dorabiała zarówno jako modelka, ale również i hostessa.

Może Cię zainteresować