×

Oliwia Bieniuk zagrała w pierwszym filmie. Jest uderzająco podobna do Anny Przybylskiej

Nie da się ukryć, że Oliwia Bieniuk jest niezwykle podobna do swojej mamy, Anny Przybylskiej. Podobieństwo jest niezwykle widoczne zwłaszcza na ostatnim filmie z udziałem 16-latki. Wygląda jak jej mama z początków kariery aktorskiej.

Krótki metraż

Oliwia Bieniuk zagrała ostatnio w szkolnym filmie, który powstał na potrzeby konkursu. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zagrała tam jedną z pierwszoplanowych ról. Wcieliła się w postać Poli, dziewczyny głównego bohatera. Nagranie porusza problem handlu ludźmi wyjeżdżających do pracy za granicę.

To pierwszy tego typu projekt, w którym Oliwia wzięła udział. Do tej pory mieliśmy tylko okazję zobaczyć, jak nastolatka radzi sobie w kampaniach reklamowych dla Reserved i Play. Amatorski film powstał na potrzeby IX Przeglądu Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Oliwia pochwaliła się nagraniem, zapraszając do oddawania głosów w konkursie:

Film produkcji IX LO w Gdyni – Zespół „The Glimmer Project” pod tytułem „Glimmer”, w którym miałam przyjemność wystąpić. Produkcja bierze udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF

Udany debiut?

To niesamowite, jak bardzo w niektórych scenach 16-latka przypomina Annę Przybylską. Jej mama była w podobnym wieku, kiedy zaczynała występować w filmach.

Oliwia wypadła całkiem nieźle, ale wydaje nam się, że jeśli myśli o karierze aktorki, będzie musiała jeszcze trochę popracować nad dykcją. Ale nie musicie nam wierzyć na słowo, sami oceńcie i dajcie nam znać co myślicie:

Myślicie, że zobaczymy Oliwię w innych produkcjach?

Może Cię zainteresować