×

Robert Lewandowski pokazał urocze nagranie z Klarą. 2-latka ma zadatki na gwiazdę

Lewandowski pokazał urocze nagranie z Klarą! Wczoraj Robert Lewandowski pokazał całkowicie rozczulające nagranie z Klarą w roli głównej… Patrząc na nie, trudno oprzeć się wrażeniu, że jego córeczka zostanie w przyszłości prawdziwa gwiazdą! My dosłownie się nad nią rozpływamy! ??

Klara ma zadatki na gwiazdę!

Każdy, kto śledzi poczynania Roberta i Ani Lewandowskich, wie, że mimo iż często publikują oni zdjęcia czy filmiki z Klarą, to jeszcze nigdy nie pokazali jej buźki. Nie inaczej było tym razem. To jednak wcale nie przeszkadza w tym, aby nagranie mogło skraść serce niejednej osoby! Ta dziewczynka jest przeurocza! Widać, że ma zadatki na gwiazdę już teraz… ?

Robert Lewandowski pokazał urocze nagranie z Klarą!

Ania i Klara wspierały Roberta

Wczoraj miał miejsce mecz Bayernu z FC Koeln. Na trybunach nie zabrakło oczywiście Ani Lewandowskiej i małej Klary. Obie dzielnie dopingowały swojego ukochanego mężczyznę. Co więcej, bardzo skutecznie, bo Robert strzelił aż 2 bramki i to pierwszą już w 3 minucie tego spotkania!

Robert Lewandowski pokazał nagranie z Klarą!

Robert Lewandowski pokazał urocze nagranie z Klarą! Machała do kibiców taty

Tuż po zakończonym meczu Lewandowski wracał do samochodu razem z małą Klarą. Kiedy kibice zaczęli bić brawa i wiwatować na cześć Roberta, zadowolona 2-latka zaczęła dumnie machać do fanów taty. Oczywiście wszystko zostało nagrane przez Anię. Film jest krótki i tak uroczy, że od razu pojawił się na Instagramie piłkarza. Nic w tym dziwnego… ?

Lewandowski pokazał nagranie z Klarą!

Lewandowski pokazał urocze nagranie z Klarą

Robert opatrzył filmik bardzo krótkim, ale dosadnym komentarzem. Widać, że bardzo ceni sobie wsparcie jego rodziny.

Z moim największym wsparciem – napisał

Oczywiście fani byli oczywiście zachwyceni!

Najpiękniejszy obraz miłości ojca i córki

Najlepszy tata ever!

Mała gwiazda robi się z Klary

Podoba Wam się?