×

Anna Lewandowska pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia z własnego wesela

Lewandowska wspomina wesele, które odbyło się 7 lat temu, 22 czerwca 2013 roku w Dworku Złotopolska Dolina w Trębkach Nowych. Od tamtej pory Ania i Robert dorobili się dwóch córek i fortuny. Z tej okazji celebrytka postanowiła powspominać na Instagramie tamte magiczne chwile. Pokazała prywatne, nigdy dotąd nie publikowane zdjęcia.

Historia pewnej znajomości

Anna i Robert Lewandowscy są małżeństwem od 7 lat, jednak znają się sześć lat dłużej. Ich znajomość zaczęła się 13 lat temu na obozie integracyjnym studentów akademii wychowania fizycznego. Wtedy jeszcze Ania była blondynką.

Szybko odkryli, że mają ze sobą wiele wspólnego. Oprócz sportowej pasji połączyły ich trudne doświadczenia z dzieciństwa. Oboje wychowywali się bez ojców. Ojciec Ani, operator filmowy Bogdan Stachurski porzucił rodzinę, pozostawiając żonę i dwoje dzieci w bardzo trudnych warunkach. Lewandowska często wspomina, że z powodu biedy zimą chodziła w dziurawych butach. Nigdy nie wybaczyła ojcu. Nie zaprosiła go nawet na swój ślub z Robertem.

Robert wychowywał się w rodzinie sportowców. Niestety, jego tata, utytułowany judoka Krzysztof Lewandowski zmarł w wyniku komplikacji pooperacyjnych kiedy Robert miał 16 lat.

Lewandowska wspomina wesele

22 czerwca 2013 roku Lewandowscy wzięli ślub w w Dworku Złotopolska Dolina w Trębkach Nowych. Na ich weselu bawiła się większość polskiej reprezentacji w piłce nożnej, koledzy Roberta z jego ówczesnego klubu Borussia Dortmund i wielu celebrytów, między innymi Kuba Wojewódzki i Cezary Pazura z żoną.

Od tamtej pory Lewandowscy dorobili się dwóch córek i góry pieniędzy. Z okazji siódmej rocznicy ślubu Ani zebrało się na wspominki. Zamieściła na Instagramie prywatne, nigdy nie publikowane zdjęcia z wesela. Prawda, że słodkie?

 

Źródła: www.radiozet.pl, www.instagram.com
zamknij