×

Lewandowska pokazała twarz Laury. „Rodzina jest najważniejsza”

Lewandowska pokazała twarz Laury! No, może to trochę za dużo powiedziane… Widać część buzi i zaciśniętą piąstkę jej drugiej córeczki. To i tak dużo, jak na znaną trenerkę, która unika pokazywania swoich dzieci w mediach społecznościowych.

Narodziny drugiej córki Lewandowskich

6 maja Anna Lewandowska urodziła drugą córeczkę. Pociecha przyszła na świat niemal dokładnie trzy lata po narodzinach starszej córki. Klara przyszła bowiem na świat 4 maja 2017 roku. Wygląda na to, że maj będzie u Lewandowskich obfitował w przyjęcia urodzinowe…

Pierwsze zdjęcie małej Laury opublikował dumny tata. Niewiele na nim widać, bo dziecko jest owinięte kocykiem, z którego wystaje tylko porośnięta czarnymi włosami główka.

Na szczęście trochę mogliśmy się dowiedzieć od mamy Ani, która bardzo denerwowała się o przebieg porodu. Pierwszy był dramatyczny. Lewandowska straciła tak dużo krwi, że lekarze obawiali się o jej życie. Na szczęście drugi poród przebiegł bez komplikacji, a mała Laura przyszła na świat zdrowa i… głodna. Jak ujawniła teściowa Roberta:

Z tego co słyszałam malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi.

Lewandowska pokazała twarz Laury

Od tamtej pory na Instagramie Lewandowskiej pojawiły się dwa kolejne zdjęcia noworodka. Na pierwszym, sądząc po opasce identyfikacyjnej, zrobionym jeszcze w szpitalu, widać kawałek twarzy i zaciśniętą piąstkę dziewczynki. Jednak fani już na tej podstawie zaczęli zgadywać, czy mała Laura jest bardziej podobna do Roberta czy Ani.

Na drugim zdjęciu, opublikowanym w piątek rano, podpisanym „Siostry” widać małą Laurkę w nosidełku i nachylającą się nad nią trzyletnią Klarę. Lewandowska dopisała w poście:

Rodzina jest najważniejsza.

Pod zdjęciem pojawiły się entuzjastyczne komentarze, między innymi sugerujące, że rodzeństwo to najlepsze, co rodzice mogą dać dziecku.

Źródła: sport.se.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij