×

Anna Lewandowska ćwiczy z córką. Fani są zachwyceni ich wspólnym zdjęciem

Geny nie woda, a poniższa fotografia jest tego najlepszym dowodem. Żona Roberta Lewandowskiego podzieliła się właśnie na swoim Instagramie bardzo wzruszającym zdjęciem ze swojego prywatnego życia. Widzimy na nim, jak Lewandowska ćwiczy z córką Klarą. Córką, która ma niespełna 2 latka. Nie uwierzycie, jak świetnie naśladuje mamę ta mała zdolniacha!

Lewandowska ćwiczy z córką. Fani są zachwyceni

Anna Lewandowska postanowiła podziękować swoim fanom za ściągnięcie aplikacji „Diet training by Ann”. Jej przygotowanie okazało się być strzałem w dziesiątkę, bowiem internauci pobrali ją blisko pół miliona razy! Uwagę użytkowników zwróciły jednak nie tyle same podziękowania, co zdjęcie, które zostało do nich dołączone. Na fotografii widzimy ćwiczącą na ulicy sportsmenkę, której towarzyszy… mała Klara! Klara, która stara się powtarzać ćwiczenia pokazywane przez mamę i wszystko wskazuje na to, że wychodzi jej to całkiem nieźle!

Internauci są zachwyceni

Internauci są pod wrażeniem zdjęcia, które pojawiło się na profilu Lewandowskiej. Wielu z nich nie kryło wzruszenia i gratulowało wspaniałej córeczki.

Super! Dzielenie swojej pasji z dziećmi to najcudowniejsze, co może się nam przytrafić w życiu

Rośnie gwiazda polskiego sportu. Pięknie razem wyglądacie Aniu…

Tym zdjęciem mnie Pani przekonała. Biorę się za siebie! – czytamy w komentarzach

Czyżby mała już zaczynała iść w ślady mamy? Jak tak dalej pójdzie to kto wie, być może niedługo zajmie jej miejsce.

Może Cię zainteresować

zamknij