×

Lewandowska z córeczkami na sankach. „Klara to cała mama!”

Lewandowscy starają się chronić prywatności swoich córek. Jednak coraz częściej decydują się pokazywać zdjęcia dziewczynek. Tak, jak tym razem. Anna Lewandowska na sankach z córkami podbiła serca fanów. Internauci widzą podobieństwo Klary do jednego z rodziców. Faktycznie podobna?

Anna Lewandowska na sankach z córkami

Białe szaleństwo i jazda na sankach to jedno z najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa. Doskonale wie o tym Anna Lewandowska, która postanowiła skorzystać z zimowej aury i zabrać swoje córeczki na sanki.

Chociaż do tej pory Lewandowska bardzo pilnowała tego, by na zdjęciach nie pokazać za dużo i chronić prywatność dziewczynek, coraz częściej dodaje zdjęcia z córkami, a nawet pokazuje ich twarz.

Lewandowska jest influencerką i blogerką, a jej profil na Instagramie śledzi kilka milionów osób. Fani bardzo chętnie oglądają zdjęcia z córeczkami znanej pary. Być może dlatego Lewandowska zdecydowała się poluzować nieco zasady i pokazać profil twarzy małej Klary.

Anna Lewandowska na sankach z córkami
Instagram

„Klara cała mama”

Anna Lewandowska dodała zdjęcie, pod którym napisała:

Mój cały świat.

Profil twarzy wystarczył internautom, by ocenić, do kogo jest podobna starsza córeczka Lewandowskich. Zdaniem komentujących, widać podobieństwo do mamy.

Klara cała mama

– czytamy w jednym z komentarzy.

W innych fani głównie zachwycają się córeczkami Lewandowskich.

Piękne dziewczyny 🥰

Pięknie razem wyglądają…

Zazdroszczę śniegu. Cudowne dziewczynki.

Cudowne wspomnienie, zapisze się w pamięci.

– czytamy w komentarzach.

Faktycznie, to urocze zdjęcie po latach z pewnością będzie piękną pamiątką w albumie rodzinnym.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij