×

Tysiące osób ma ogromny problem z odnalezieniem 6 słów, ukrytych na tym obrazku. Mi się udało!

Od czasu do czasu, w sieci można natknąć się na różnego rodzaju łamigłówki i zagadki. Muszę przyznać, że sama lubię sprawdzać się w tego rodzaju zadaniach. Ty też tak masz?

Highlights to wydawnictwo dla dzieci z długoletnim stażem, które rozpoczęło swoją działalność w 1946 roku. Sporym zainteresowaniem w sieci cieszy się ostatnio jedna z łamigłówek tego wydawnictwa. Choć na pozór zagadka ta może wydawać się bardzo łatwa, uwierz mi są to tylko pozory, o czym przekonały się tysiące Internautów z całego świata.

Żeby nie przedłużać, przechodzimy do sedna sprawy. Otóż, łamigłówkę tworzy kolorowy rysunek przestawiający rodzinę spędzająca czas w salonie. Mama, tata oraz dwójka dzieci odpoczywa czytając. Rodzinie towarzyszy pies i kot. Na obrazku, oprócz rodzinnej scenki, ukrytych zostało 6 słów, które musisz odnaleźć. Jesteś gotowy zmierzyć się z tym zadaniem? Jeśli tak, przechodzimy do kolejnego etapu!

Zasady zadania: odnajdź 6 słów ukrytych na poniższym obrazku. Spisz je wszystkie, a następnie sprawdź z odpowiedziami umieszczonymi poniżej.

lamiglowka-z-ukrytymi-slowami-na-obrazku1

A teraz porównaj swoje wyniki z odpowiedziami poniżej:

1. „Read”

lamiglowka-z-ukrytymi-slowami-na-obrazku2

2. „Novel”

lamiglowka-z-ukrytymi-slowami-na-obrazku3

3. „Book”

lamiglowka-z-ukrytymi-slowami-na-obrazku4

4. „Story”

lamiglowka-z-ukrytymi-slowami-na-obrazku5

5. „Words”

lamiglowka-z-ukrytymi-slowami-na-obrazku6

6. „Page”

lamiglowka-z-ukrytymi-slowami-na-obrazku7

Koniecznie daj znać w komentarzu czy udało Ci się odnaleźć wszystkie słowa!

Może Cię zainteresować

zamknij