×

Znamy pary 10 edycji „Tańca z Gwiazdami”. Partner Basi Kurdej-Szatan to prawdziwy przystojniak

Zastanawiacie się kto wystąpi w najnowszym „Tańcu z Gwiazdami”? 10 edycja tanecznego show Polsatu pojawi się na antenie już tej jesieni. Produkcja nie zdradziła jeszcze z jakimi tancerzami zatańczą gwiazdy, ale „Super Express” dotarł do tajnych ustaleń. Na pewno czekają nas wielkie emocje!

Stacja nie chce zdradzać, kto wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”

Wiele osób twierdziło, że „Taniec z Gwiazdami” to już przeżytek, ale show reaktywowane przez Polsat cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic więc dziwnego, że stacje zdecydowała się na kolejną edycję programu. Produkcja na razie dawkuje informacje na temat tegorocznego „Tańca z Gwiazdami”. Na razie oficjalnie poznaliśmy listę gwiazd i kilkoro tancerzy, którzy zatańczą na parkiecie polsatowskiego studia.

Na szczęście dla fanów show, redakcji „SE” udało się dotrzeć do tajnych ustaleń Polsatu. Ujawnili nie tylko nazwiska wszystkich tancerzy i tancerek, ale także zdradzili to co najbardziej interesuje widzów, czyli w jakich parach wystąpią uczestnicy programu.

Wiemy kto wystąpi w jesiennym „Tańcu z Gwiazdami”?

Na liście na pewno nie brakuje niespodzianek. Wiele osób spodziewało się, że nowy nabytek stacji, czyli Basia Kurdej-Szatan wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami” w parze, z którymś z najbardziej popularnych tancerzy. Tymczasem aktorka zatańczy z Jacekiem Jeschke, który ostatni raz występował w programie w 2017 roku.

Nie wiadomo jeszcze z kim zatańczy Reni Jusis i Sandra Kubicka, jednak „SE” podał informację na temat pozostałych par. Jan Kliment, który w ostatniej edycji wygrał razem z Joanną Mazur, ma na jesień szansę powtórzyć ten wyczyn z Moniką Miller. Z kolei Rafał Maserak będzie towarzyszył Joannie „Rudej” Lazar. Pozostałe pary prezentują się równie ciekawie:

  • Damian Kordas i Janja Lesar,
  • Magda Bereda i Kamilem Kuroczko,
  • Ola Kot i Tomasz Barański,
  • Adam Małczyk i Hania Żudziewicz,
  • Akop Szostak i Sara Janicka,
  • Rafał Szatan i Lenka Klimentova

Której parze będziecie kibicować?

Może Cię zainteresować

zamknij