×

Littlemonster96 przyłapana w objęciach Kordasa. Myśleli, że nie widać ich zza Paczkomatu

Ostatnio aż huczało od plotek na temat romansu między Angeliką Muchą znaną jako littlemonster96 i zwycięzcą MasterChef – Damianem Kordasem. Blogerka i kucharz próbowali dementować plotki, lecz ostatnie ich zdjęcia mówią same za siebie. Paparazzi przyłapali parę na czułościach pod jednym z warszawskich Paczkomatów.

Angelika i Damian razem wzięli udział w programie „Agent Gwiazd”. Już wtedy zaiskrzyło?

Angelika Mucha, znana jako littlemonster96, to najbardziej wpływowa blogerka w Polsce. 21-latka w ciągu paru lat zgromadziła 1,5 mln fanów na swoim Instagramie. Znana jest ze słabości do Justina Bibera i luksusowych marek.

Równie dobrze w social mediach radzi sobie Damian Kordas, zwycięzca programu „MasterChef”. Jest on najmłodszym uczestnikiem tego telewizyjnego show, który wygrał edycję. Zdolny kucharz wystąpił również w czwartej edycji „Agent Gwiazdy”, w którym wystąpiła też Angelika.

Już na planie programu było widać, że dobrze się dogadują. Od początku zawarli sojusz, który trwał prawie do samego końca programu. To właśnie dzięki niemu, Kordas wygrał program. Bardzo ich to do siebie zbliżyło. Po programie zaczęto spekulować, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

Kordas już wcześniej zdradził swoją słabość do Angeliki w wywiadzie:

My z Angeliką dosyć często gotujemy. Bardzo długo się już przyjaźnimy, teraz wzięliśmy udział razem w programie Agent, więc takie sytuacje też na pewno zbliżają. Przez żołądek do serca, już razem gotowaliśmy. Angelika jest piękną dziewczyną, więc bardzo mi się podoba. Gdybym miał wymyślać dla niej prezent walentynkowy, to na pewno byłoby to coś fajnegopowiedział dziennikarce serwisu jastrzabpost.pl

Choć para starała się oficjalnie zaprzeczać plotkom, to ostatnie ich zdjęcia mówią same za siebie!

Littlemonster96 i Kordas zostali przyłapani na czułościach pod Paczkomatem Inpost. Blogerka wybrała się odebrać paczkę, w stylizacji za 10 tysięcy złotych. Same buty kosztowały ponad 3 tysiące złotych, mała różowa torebka – 7 tysięcy! Nie zapominajmy, że model, który wybrała jest wyprzedany od tygodni.

Oboje myśleli, że nie nikt ich nie zobaczy zza Paczkomatu.

W swoim towarzystwie zachowywali się swobodnie i nie szczędzili sobie czułości. Podczas odbierania paczki żartowali i patrzyli sobie w oczy. Angelika zalotnie bawiła się włosami. Jak widać, nawet zwykły spacer po przesyłkę, może być dla zakochanych romantyczny!

Po odebraniu przesyłki z Paczkomatu, Angelika wyraźnie zadowolona wtuliła się Damiana, który szedł obok.

Zapatrzona w siebie para nie zauważyła nawet, że ktoś im robi zdjęcia.

Littlemonster96 i Damiana Kordasa dłużej nie będą mogli udawać. Ich sekretny romans ujrzał światło dzienne!

Może Cię zainteresować

zamknij