×

Kryzys w małżeństwie Barbary Kurdej-Szatan? Nowe zdjęcia nie pozostawiają złudzeń

Kryzys w małżeństwie Barbary Kurdej-Szatan? Mówi się o nim już od pewnego czasu. Wszystko przez to, że oboje prowadzą bardzo intensywne życie zawodowe. Jednak po tym, jak aktorka zamieściła na swoim Instagramie najnowsze zdjęcie, wszystko stało się jasne.

Kryzys w małżeństwie Barbary Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Już od dłuższego czasu jest na topie i wiele wskazuje na to, że jeszcze długo będzie. Gra w komediach, serialach i w teatrze. Co więcej, jest także faworytką najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”. To nic dziwnego więc, że jest w ciągłym biegu. Jak się okazuje, jej mąż Rafał ma się odrobinę gorzej na polu zawodowym i wciąż znajduje się w cieniu żony. Mówi się, że to nie wpływa zbyt dobrze na ich relacje. Jak jest naprawdę?

„Dementuję tę plotkę”

Od jakiegoś czasu pojawiają się doniesienia o tym, że małżeństwo Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana przechodzi kryzys. Wszystko przez nadmiar obowiązków i ciągle goniącą karierę aktorki. Oczywiście Barbara już kilkakrotnie dementowała plotki. Z przekonaniem tłumaczyła, że nawet w tak intensywnym okresie swojego życia może liczyć na wsparcie i miłość męża, a wszystko, co się mówi, jest nieprawdą. Kilka tygodni temu w rozmowie z JastrząbPost powiedziała nawet:

Klątwa nas nie dotknęła. Dementuję tę plotkę. Z Rafałem możemy nawzajem polegać na sobie. Teraz Rafał wrócił do nagrywania swojej płyty, więc go znowu nie było, bo był w studiu. Ale wymieniamy się. Ja małą odwożę, on ją odbiera. Dajemy radę

Kryzys w małżeństwie Barbary Kurdej-Szatan? Zdjęcia rozwiewają wątpliwości

Oczywiście jak to w życiu bywa, nie każdy dał się przekonać słowom Aktorki. Wydaje nam się, że jednak teraz każdy zobaczy na własne oczy, że w małżeństwie Basi i Rafała wcale źle się nie dzieje. Aktorka opublikowała wymowne zdjęcia. Widać na nich, że para jest zakochana w sobie po uszy. Tylko spójrzcie:

Kryzys w małżeństwie Barbary Kurdej-Szatan? Fani odetchnęli z ulgą

Oczywiście fani aktorki i jej męża natychmiast odetchnęli z ulgą. Co więcej, nawet podkreślili to w komentarzach.

Moja ulubiona para.
Cudownie razem wyglądacie.
Oooo już się martwiłam. Piękna para ! Oboje piękni i cudowni.
Cóż, wszystko wskazuje na to, że w domu Sztanów naprawdę wszytko gra, Oby tak dalej!

My również bardzo się cieszymy! ?

Źródła: www.plotek.pl
Fotografie: www.instagram.com
zamknij