×

Barbara Kurdej-Szatan komentuje odpadnięcie męża z TzG. Rzadko mówi tak szczerze o rodzinie

Kolejny odcinek „Tańca z Gwiazdami” już za nami. Najlepsza tym razem była Sandra Kubicka z partnerem. Niestety z programem pożegnał się Rafał Szatan z Lenką. Widać było na ich twarzach pełne zaskoczenie i nie tylko oni czuli, że werdykt powinien być inny. Stanowisko w temacie zajęła także żona Rafała. Barbara Kurdej-Szatan szczerze wypowiedziała się na temat występu męża.

W pierwszym odcinku najlepsza była Barbara Kurdej-Szatan

Kolejny odcinek przyniósł także dużo niespodzianek, ale nie takich, jakich spodziewałoby się roztańczone małżeństwo. Z programem pożegnał się mąż blondynki z reklam telefonii komórkowej. Czy faktycznie nie było gorszych tancerzy?

Barbara Kurdej-Szatan szczerze

Ludzie wróżyli mu finał

Internauci śmiali się, że byłoby ciekawie, gdyby do finału doszła Basia i jej mąż. Było to bardzo możliwe, ponieważ obie pary prezentowały się naprawdę dobrze na parkiecie. Niestety widzowie uznali inaczej.

Rafał Szatan i Lenka
Instagram

Aż taki zły tancerz?

Rafał na swoim koncie na Instagramie dodał fragment pierwszego występu. Ludzie komplementowali jego wykonanie. Niestety i tak musiał pożegnać się z programem.

Podziękował za udział w TzG i zwrócił się do swojej partnerki tanecznej

Dobre ranko !! ☀️
Tak codziennie od prawie dwóch miesięcy witaliśmy się na salach treningowych z kawą w ręku i uśmiechem na twarzy ❤️ Tak też dzisiaj Was witam, chociaż ze łzami w oczach, ciężko mi powiedzieć, że jest dobre… Trochę nie wiem co napisać, bo miałem jeszcze nadzieję, że może to jakiś gorszy sen…

Ale chciałem ogromnie podziękować, Wam za każdą wiadomość, wszystkie filmiki, każdy oddany głos, że trzymaliście kciuki przed, a dziś wspieracie i pomagacie się pozbierać…

Ale przede wszystkim chciałem podziękować Tobie @lenkakliment ❤️ za ten cudowny czas, w którym pokochałem taniec, dzięki Tobie !! ❤️ Za to, że codziennie wspierałaś, kiedy ja padałem ze zmęczenia… za to, ze mnie otworzyłaś i tak bardzo pomogłaś uwierzyć, że ja potrafię „coś” zatańczyć i się tego nie wstydzić… za każdą rozmowę i uśmiech w przerwach przy kawie!! Teraz będzie trochę więcej czasu na spokojną kawkę !! ? Za to, że po prostu się tak zaprzyjaźniliśmy ❤️ Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będzie nam dane coś wspólnie zatańczyć !! ?

Rafał Szatan
Instagram

Nie padły słowa podziękowań w kierunku żony, ale ona nie zapomniała o tym, aby wspierać męża w ciężkich chwilach

Kocham Cię Kochanie!!!!!! Tańczyłeś przepięknie!!!!!!!!! Jesteś mega zdolny!!!! Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem i z ocenami jury dzisiejszymi… nie czaję… :(((((((( to po prostu telewizja… Za to idźcie zobaczyć Rafała w „Rock of Ages” w Teatrze Syrena – wymiata tam!!!!! Jestem z Ciebie ogromnie dumna

Barbara Kurdej-Szatan szczerze
Instagram

Słusznie odpadł?

zamknij