×

Kot Ugly był zbyt brzydki, żeby ktokolwiek go pokochał. Zginął w strasznych okolicznościach

Koty – jedni je uwielbiają, inni nienawidzą, jednak ciężko przejść obok nich obojętnie. Ten zwierzak nie miał jednak łatwego życia. I choć kojarzyli go wszyscy okoliczni mieszkańcy, ludzie uważali, że jest zbyt brzydki, aby ktokolwiek mógł go pokochać. Jakby tego było mało, zwierzak często baraszkował w śmieciach w poszukiwaniu pożywienia, co jeszcze bardziej odpychało od niego ludzi.

Futrzakowi brakowało jednego oka, ucha i ogona, a jego lewa łapa była poważnie ranna

We względu na wygląd kota, ludzie nazwali go Ugly, co z języka angielskiego oznacza brzydki. Mieszkańcy nie potrafili na niego patrzeć, a każdy kto go spotkał, omijał zwierzę szerokim łukiem. Wielu z nich rzucało nawet w niego kamieniami i próbowało wypędzić go przy pomocy węża. Zwierzak zawsze reagował w ten sam sposób. Podchodził do danej osoby, kulił się i zachowywał się, jakby prosił o przebaczenie. Widać było, że pragnie miłości bardziej, niż jakiekolwiek inne zwierzę.

Choć kot Ugly skończył tragicznie, dzisiaj jego historia porusza setki internautów. Wielu z nich wyciągnęło z niej prawdziwą lekcję życia

Obejrzyj poniższe nagranie i poznaj historię futrzaka, który dopiero u schyłku życia doświadczył prawdziwej miłości

Może Cię zainteresować

zamknij