×

Pracownicy sortowni śmieci nie spodziewali się takiego „miauczącego” znaleziska

Tego dnia nikt nie spodziewał się, że jeden z pakunków zacznie miauczeć. Kot znaleziony w śmieciach cudem uniknął śmierci.

Kot znaleziony w śmieciach

To, że człowiek marnuje dziesiątki materiałów czy żywności niestety wiemy nie od dziś. Dlatego sortownie odpadów robią, co mogą, aby odzyskiwać część śmieci i poddać je recyklingowi.

Jednakże żaden z pracowników rosyjskiej sortowni śmieci nie spodziewał się, że fragmenty gazety zaczną… miauczeć. Jeden z mężczyzn dostrzegł dziwny pakunek na taśmie sortowniczej. Złapał go i postanowił otworzyć. Jego oczom ukazała się para słodkich oczu i uroczy pyszczek kociaka.

Zwierzę cudem uniknęło śmierci, albowiem w dalszej procedurze śmieci są gniecione bądź palone. Trudno jednoznacznie podać powód, dlaczego ktoś zdecydował o tak okrutnym losie wobec futrzaka. Były właściciel chciał się zapewne pozbyć nietrafionego prezentu? Kot okazał się zbyt trudnym zwierzęciem do utrzymania?

Tego się najpewniej nie dowiemy. Najważniejsze, że bystre oko pracownika uratowało go od straszliwej śmierci. Całość możecie zobaczyć poniżej:

Źródła: www.wykop.pl

Może Cię zainteresować

zamknij