×

To koniec kultowego programu, zapadła decyzja. Fani nie będą zadowoleni

Kultowy program „Złomowisko PL” z zapartym tchem śledziły tysiące widzów. Jednak producenci podjęli decyzję o wstrzymaniu dalszej produkcji programu.

Koniec kultowego programu

Kiedy na początku roku media obiegła informacja o śmierci jednego z głównych bohaterów „Złomowiska PL”, wiele osób zastanawiało się, jak będzie wyglądała przyszłość kultowego programu.
Po tym, jak poza Markiem „Krzykaczem” Pawłowskim odszedł również Kazimierz „Kaziu z Descha” Gawlik dalsze losy produkcji stanęły pod znakiem zapytania.

Produkcja podjęła decyzję

Pożegnalny odcinek wyemitowany po śmierci Krzykacza bił rekordy popularności. Na Discovery Channel obejrzało go prawie pół miliona osób!
Mimo to produkcja podjęła bolesną dla wielu fanów decyzję.

Przez 12 sezonów polska produkcja dokumentalna Złomowisko PL gromadziła rzesze fanów przed telewizorami, stając się flagowym tytułem Discovery Channel. Na początku roku dotarła do wszystkich smutna informacja o niespodziewanej śmierci jednego z głównych bohaterów serii, Marka ”Krzykacza” Pawłowskiego. Był to moment, żeby zastanowić się, co dalej. Szefowie kanału uznali, że wszystko już w kontekście programu zostało opowiedziane i czas zakończyć produkcję
– podaje biuro prasowe TVN.

Znikoma szansa na powrót

W oświadczeniu poinformowano również, że jeśli program miałby wrócić na antenę, to pojawiłby się w zmienionej formie.
Fani flagowego programu Discovery Channel nie są zadowoleni.

Będzie Ci brakowało „Złomowiska”?

zamknij