×

Znana osoba przyznała, że daje swoim dzieciom klapsy. Fani byli tym faktem oburzeni

Każdy rodzic ma swoje własne metody wychowawcze, jednak za każdym razem słowo „klaps” wywołuje u ludzi sprzeczne emocje. Ostatnio pewna amerykańska celebrytka przyznała się, że stosuje takie kary wobec swoich dzieci, czym spowodowała oburzenie wśród fanów.

Kelly Clarkson to znana piosenkarka, która w 2002 roku wygrała program „Idol”.

Oprócz kariery muzycznej, wokalistka od niedawna jest matką dwójki dzieci – 3,5 letniej córeczki River Rose oraz 15-miesięcznego synka Remintona Alexandra. Kelly zajmuje się także wychowaniem dzieci swojego obecnego partnera.

36-latka jest bardzo zajętą mamą, jednak próbuje jak najlepiej zająć się pociechami. Mimo to jej ostatnia wypowiedź na temat wychowania zbulwersowała wielu.

Wokalistka przyznała się, że w wychowaniu dzieci stosuje kary cielesne:

Wiem, że mnóstwo ludzi ma z tym problem. Osobiście danie dzieciom klapsa jest dla mnie czymś normalnym. Oczywiście nie mówię tutaj o mocnym uderzeniu, lecz o lekkim klapskie.

Swoją wypowiedź Kelly tłumaczy tym, że gdy była mała jej rodzice także karcili ją w ten sposób i jak widać wyrosła na porządną osobę. Piosenkarka mówi, że w stronach, z których pochodzi, jest to całkowicie normalne, a klapsy służą jako ostrzeżenie dla dziecka, gdy zaczyna być niegrzeczne.

Co myślicie o takim wychowaniu?

Może Cię zainteresować

zamknij