×

Kobieta sama farbowała sobie włosy w domu. Nie myślała, że zapłaci za to taką cenę

Od jakiegoś czasu największym trendem wśród fryzur damskich jest tzn. fryzura na jednorożca, czyli kolorowe, pastelowe odcienie, ładnie przechodzące jeden w drugi.

View this post on Instagram

???????????? Magical As Fuck ???????????? I painted this hair using @pulpriothair color and then whipped up this super easy 'do by creating three Dutch twists from the hairline, back, pulling out the sides of the braids and twisting and pinning the tails in the back ???????????? Sassy rainbow pin by @littlearrowshop #pulpriotmainstage #pulriothair #behindthechair #btconeshot_Pastel17 #btconeshot_upstyling17 . . . . . . . #modernsalon #americansalon #notchstl #stl #stlouis #thegrovestl #grovestl #hairstl #stlhair #hairstlouis #stlouishairstylist #hairstyliststlouis #stlhairstylist #caitlinfordhair #anthonythebarber916 #authentichairarmy #esteticausa #imallaboutdahair #licensedtocreate #cosmoprof #fiidnt #brazilianbondbuilder #colortrak #lisafrankhair #holographichair

A post shared by Caitlin Ford (@caitlinfordhair) on

Minusem tej fryzury jest wysoka cena za wykonanie usługi u fryzjera.

Dlatego większość kobiet próbuje zrobić ją samodzielnie w domu.

Jedną z osób, która postanowiła sama wykonać tak cudowną fryzurę w domu była 29-letnia Kirsty Weston. Z racji, iż miała ciemne włosy należało najpierw je rozjaśnić. Nałożyła na głowę kupiony w sklepie rozjaśniacz w proszku.

Ale zamiast rozjaśnić włosy doznała mocnego oparzenia chemicznego, po którym wymagała przeszczepu skóry.

Kirsty trafiła na 3 tygodnie do szpitala, a podczas pobytu tam przeszła 6 operacji umożliwiających powrót do normalnego wyglądu.

Kobieta twierdzi, że użyła rozjaśniacza zgodnie z instrukcją, i po 15 minutach głowa zaczęła niemiłosiernie piec. W pośpiechu wypłukiwała go z włosów, lecz ból ustąpił tylko na moment.

Następnego dnia jej twarz spuchła, a po przybyciu do lekarza okazało się, że skóra głowy zaczyna się odklejać wraz z włosami.

Straciła połowę włosów, które niestety nie odrosną z powodu utraty włosków mieszkowych.

Pomimo przeszczepu skóry z lewego uda, skóra głowy nie wróci do pierwotnego wyglądu, ponieważ nie zawiera ona tych samych mieszków włosowych i Kirsty będzie musiała stawić czoła temu, że prawdopodobnie nigdy nie będzie mogła znów mieć tak pięknych włosów.

Na ten moment kobieta ubiera peruki i chusty, aby ukryć przykry incydent. Może w przyszłości zdecyduje się na inne zabiegi, które mogą poprawić kondycję skóry głowy, jednak póki co chce poświęcić więcej czasu córce.

Może Cię zainteresować