×

9 modowych trendów, które w 2017 roku odejdą w niepamięć. Zastąpi je coś zupełnie nowego!

Moda jest do tego stopnia kapryśna, że potrafi zmieniać się z dnia na dzień i to bez względu na to, czy mówimy o sposobie ubierania się czy makijażu.

Poniżej pokazujemy trendy dotyczące sposobu uczesania oraz makijażu, które przeminą w bieżącym roku. Oczywiście, na ich miejsce wejdą nowe. Które bardziej do Ciebie przemawiają?

Naturalne brwi zamiast pomalowanych

Jeśli kiedykolwiek wcześniej męczyło Cię modne swego czasu malowanie brwi, tym razem będziesz mogła odetchnąć z ulgą! W 2017 roku to naturalne brwi będą na topie i zastąpią te idealnie konturowane.

Długie i grube rzęsy zamiast naturalnych

2017 rok ma być rokiem długich, wręcz „lalkowatych” rzęs. Pamiętaj, aby zaopatrzyć się w eyeliner, a być może i w doczepiane rzęsy, o ile sytuacja będzie tego wymagać.

Pastelowe kolory zamiast makijażu nude

Makijaż nude, który był tak popularny w tamtym roku, pomału ustępuje miejsca zupełnie innemu rozwiązaniu. Zamiast różnego rodzaju różowych i brzoskwiniowych odcieni, w 2017 roku zobaczymy raczej bardzo jasne tusze do rzęs i przede wszystkim eyelinery. Przygotuj się na oczy w wyrazistych kolorach!

Równomiernie stonowana twarz zamiast konturowania

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy nie przepadają za konturowaniem twarzy lub po prostu nie potrafią tego robić. W 2017 roku możesz o tym zapomnieć, ponieważ to naturalne rysy i kolor twarzy będą na topie. Możesz je podkreślić przy użyciu brokatu lub różu do policzków.

Błyszcząca szminka zamiast matowej

Matowe usta ustępują miejsca błyszczącym. Nie ulega wątpliwości, że takie rozwiązanie doda objętości kobiecym ustom i sprawi, że będą wyglądać jeszcze bardziej uwodzicielsko!

Drobne loczki zamiast fal w stylu retro

© Hair-sublime © Fashionistaswonderland

© Hair-sublime © Fashionistaswonderland

Czas pożegnać się z falowanymi w stylu retro włosami. Ich miejsce właśnie zajmują drobne loczki i falowane włosy tworzone przy użyciu kleszczy lub małych lokówek.

Stonowane kolory włosów zamiast bardzo jasnych

Szaleństwo na jaskrawe i jasne włosy, które widzieliśmy przez ostatnich kilka lat, pomału odchodzi w niepamięć. Zostaną zastąpione przez piękne i stonowane odcienie jednego koloru.

Ciasno upięte włosy zamiast niechlujnie ułożonych

Ta zmiana może okazać się dla wielu kobiet trudna do przyjęcia. Niechlujnie ułożone włosy nie będą już modne w bieżącym roku. Znacznie modniejszym rozwiązaniem okaże się za to ład na głowie zapewniony przez ciasno upięte włosy.

Jasny, francuski manicure zamiast księżycowego

Tzw. manicure księżycowy zostanie zastąpiony czymś zupełnie innym – kolorowym, jasnym, francuskim manicure.

Może Cię zainteresować