×

Dagmara Kaźmierska odchodzi z „Królowych życia”? „Pracuje nad własnym biznesem”

Dagmara Kaźmierska odchodzi z „Królowych życia”? Okazuje się, że celebrytka ma nowe plany na przyszłość! Czy to oznacza, że wkrótce opuści program? Niewątpliwie fani hitu TTV byliby rozczarowani!

Niekwestionowana królowa programu

Dagmara Kaźmierska w „Królowych życia” jest od początku programu. Widzowie pokochali ją za autentyczność, ciętą ripostę, ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Przez to stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w Polsce.

Celebrytka głównie zajmuje się pracą w telewizji. Jakiś czas temu wystąpiła w filmie Patryka Vegi oraz w teledysku. Od lat prowadzi także swój butik Viva La Queen z luksusowymi, drogimi ubraniami i dodatkami. Sklep mieści się w Kudowie-Zdroju.

Kaźmierska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych (liczba obserwujących ją na Instagramie fanów przekroczyła już 1 mln!). Gwiazda chętnie dzieli się w sieci prywatnym życiem, a także fotkami związanymi z pracą w telewizji. Nie boi się publikować żadnych zdjęć. Zapytana przez dziennikarza Dzień Dobry TVN o przepis na swój styl, odpowiedziała: odwaga. Królowa życia uważa bowiem, że nie ma nic gorszego, niż ograniczanie się, by przypodobać się innym:

Nie można się bać. Są miejsca, gdzie trzeba ubrać się stosownie. Nie pójdziemy do papieża czy sądu z odsłoniętym dekoltem i ramionami, bo to się nie godzi. Jeżeli pani ma 70 lat i chce eksponować nogi, to mi to nie przeszkadza. Ale wiadomo, że ciało nasze inaczej już reaguje na zużycie, więc to może nie wyglądać dobrze. Ale, jeśli chcemy, to po co się ograniczać?

Nic dziwnego, że fani hitu TTV z niecierpliwością czekają na każdy kolejny odcinek programu. Wygląda jednak na to, że w niedługim czasie może zabraknąć najjaśniejszej gwiazdy programu!

Dagmara Kaźmierska odchodzi z „Królowych życia”?

W rozmowie z dziennikarzem „Dzień Dobry TVN” celebrytka przyznała, że coraz częściej myśli o przeprowadzce do swojego ukochanego Egiptu. To właśnie tam wylatuje przy każdej możliwej okazji. Jednakże królowa życia szybko uspokoiła swoich fanów – obiecała, że nie rozstanie się z nimi z dnia na dzień:

To nie jest tak, że ja po prostu tam wylecę i nie przylecę przez pół roku, bo to nie byłoby fizycznie możliwe. Oczywiście będzie kiedyś w przyszłości taki czas, że pozamykam butik, skończy się program, skończy się przygoda z telewizją, bo wszystko, co dobre, się kończy, wiadomo. To nie ma tak, że trwa wiecznie. To już pojadę tam, polecę. Jeszcze muszę trochę tu poorać w tym kraju, żeby później już do góry d*pą leżeć.

Tymczasem, jak donosi Pudelek, zaczęły krążyć plotki o tym, że Dagmara już podjęła decyzję o odejściu z programu. Ponoć stacja rozgląda się za potencjalnym zastępstwem za główną bohaterkę popularnego show. Portal postanowił więc zwrócić się do osoby pracującej przy produkcji. Okazuje się, że póki co nic nikomu nie wiadomo o odejściu Dagmary i jej przeprowadzce za granicę.

Innego zdania jest natomiast informator Pudelka z bliskiego otoczenia celebrytki:

Pracuje już tam nad własnym biznesem. Chce się zajmować turystyką. Nie zagrzeje długo miejsca w Polsce.

Jak myślicie, czy produkcja znajdzie godne zastępstwo za Dagmarę, jeśli ta faktycznie już chce odejść z programu?

Nowa „królowa życia” o Dagmarze Kaźmierskiej. Dopiero co się poznały, a już ma sporo do powiedzenia

Źródła: dziendobry.tvn.pl, www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować