×

Klaudia El Dursi z „Top Model” znów zaskoczyła fanów. Chodzi o jej prywatny biznes

Klaudia El Dursi to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek aktualnej edycji „Top Model”. Mama dwójki dzieci od lat jest aspirującą modelką, a mimo to postanowiła spróbować swoich sił w popularnym show. 30-latka ma na swoim koncie m.in. rozbieraną sesję dla magazynu „Playboy”. Nie mniej jednak życie zawodowe potoczyło się w nieco innym kierunku. Okazuje się, że Klaudia El Dursi ma własny sklep z ubraniami. Sklep, w którym z prostego powodu nie każdy może pozwolić sobie na zakupy.

Kim jest piękna 30-latka?

Piękna uczestniczka „Top Model” ma 30 lat. Urodziła się w Bydgoszczy, a swoją wyjątkową jak na Polkę urodę zawdzięcza ojcu, który pochodzi z Libii. Klaudia od zawsze marzyła o byciu modelką, jednak realizację tego celu zaprzepaściło wczesne macierzyństwo. Prywatnie jest mamą dwójki synów, 10-letniego Dawida i zaledwie 5-letniego Jasia, który jest owocem miłości z aktualnym partnerem. El Dursi na co dzień prowadzi pracownię krawiecką, w której tworzy głównie sukienki na zamówienie. Warto również zaznaczyć, że Klaudia miała już swoje epizody w telewizji. Można ją było zobaczyć w takich serialach, jak „Brzydula”, „Prosto w serce”, a także filmach „Chrzest” i „Jak pozbyć się cellulitu”.

Klaudia El Dursi ma własny sklep
Instagram

Klaudia El Dursi ma własny sklep z ubraniami

Klaudia praktycznie od samego początku udziału w „Top Model” była otoczona aurą tajemniczości. W mediach co raz to można było przeczytać nowe informacje z dotychczasowego życia modelki. Tym razem na jaw wyszła kolejna z nich. Okazuje się bowiem, że zainteresowania modelingiem i własna pracownia krawiecka to nie wszystko, bowiem wschodząca gwiazda ma także własną firmę w postaci sklepu internetowego z ubraniami, o czym powiedziała w jednym z odcinków show.

Klaudia El Dursi ma własny sklep
Instagram

Co można w nim znaleźć?

Jesteście ciekawi, co znajdziecie w jej sklepie? Prawdopodobnie nie będzie dla Was dużym zaskoczeniem fakt, że królują w nim wyłącznie ubrania dla kobiet. Nie każda kobieta będzie miała tam jednak czego szukać, bowiem ceny są „dość” wygórowane. Dla przykładu ceny sukienek wahają się tam od 600 do 1000 złotych. Koszule i spodnie kosztują średnio nieco ponad 600 złotych. Za bluzki i body zapłacimy natomiast niecałe 500 złotych i są to najtańsze rzeczy z całego asortymentu. No cóż, jedno jest pewne… Klaudia El Dursi swoją ofertą trafia raczej do ścisłej grupy odbiorców.

Klaudia El Dursi ma własny sklep
Instagram

Myślicie, że udział w programie „Top Model” pozwoli wypromować Klaudii sklep internetowy? Swoją drogą widzicie w nim coś dla siebie?

Źródła: www.plotek.pl, www.popularne.pl
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij