×

Dodała zdjęcie ze wspólnej kąpieli z synem. Wywołało burzę wśród internautów

Tess Holliday odnosi wiele sukcesów na polu zawodowym w świecie modelek plus size. Na swoim koncie na Instagramie ma ponad 1,5 mln fanów, którzy śledzą jej poczynania. Z całą pewnością można powiedzieć, że ma wpływ na ludzi. Potrafi to wykorzystać, co widać prawie na każdym zdjęciu.

Jednak fani uważają, że przesadziła, gdy wrzuciła zdjęcie z synem z kąpieli. Nie mogli zrozumieć tego, w jakiej pozycji jest modelka

Tess jedną nogę ma wyraźnie wysoko uniesioną do góry, pokazując dosłownie wszystko – i właśnie tego ludzie nie mogli zrozumieć. Ona sama pod zdjęciem dodała komentarz do fotografii.

Kiedy przez cały dzień masz spotkania i nagrania w swoim domu i zdecydujesz się na przyjemną, relaksującą kąpiel, zanim znów zacznie panować chaos… ale twój maluch widzi, że próbujesz wkraść się do łazienki i krzyczy, dopóki nie pozwolisz mu na to, aby wykąpał się z tobą. Normalnie nie byłoby to problemem, ale mam tatuaż na mojej nodze, który nie może się zmoczyć – ale hej! Mogę być gruba, ale jestem elastyczna jak cholera! To zdjęcie nie będzie należeć do zbyt pochlebnych, ale nie obchodzi mnie to. Jestem dumna z mojego ciała, i tego, co potrafi i jak śmiesznie jest moje życie i macierzyństwo

„To nie jest zdrowe dla Twojego syna. Szkoda, że Ty nie widzisz problemu”

Takich komentarzy pod zdjęciem było bardzo dużo. Komentującym nie pasowało wiele czynników, które składały się na całość – przede wszystkim jednak pozycja, która była obsceniczna ich zdaniem i nie powinna mieć miejsca w relacji mama – syn.

Czy tak chcesz wychowywać swoje dziecko? Jestem w szoku

A może tak trochę prywatności i nie wszystko na sprzedaż?

Biedne dziecko… Jeszcze nie jest świadome tego, jaką krzywdę robi mu matka

I jesteś z siebie dumna? Naprawdę nie ma z czego

Myślicie, że przesadziła?

Polecane

Może Cię zainteresować