×

Będziesz mieć ciarki na plecach, gdy zobaczysz zdjęcia zrobione przez ludzi w nocy. Duchy?!

Umieścił kamerę z czujnikiem ruchu, aby wiedzieć, co dzieje się w jego okolicy. Chciał także zarejestrować ewentualnych włamywaczy. Ale to, co znalazł na taśmie, przeszło jego najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewał się czegoś takiego!

Film pokazuje dziwną postać. W ręku trzyma coś w rodzaju pręta i wygląda tak, jakby miała skrzydła – jak wróżka albo anioł! Wszystkie te zdjęcia mogłyby bezpośrednio pochodzić z horroru.

kamera z czujnikiem ruchu 1

Pewnych rzeczy nie da się wytłumaczyć w prosty sposób, ale co myślisz o tym wszystkim? Niesmaczny żart czy próba kontaktu z innym wymiarem?

To niejedyne tego rodzaju niezwykłe rzeczy uchwycone na kamerze lub zdjęciach nocą. Oto kadry z filmów pochodzące z przeróżnych części USA. Czy Twojej domowej galerii też znalazłyby się takie przerażające fotografie lub nagrania?

Wszystko miało miejsce w Kanadzie. Widać wyraźnie jelenia, który ucieka przed skrzydlatym stworem na czworakach.

kamera z czujnikiem ruchu 2

Ta scena jest przerażająca. W 2012 roku w Pensylwanii nakręcono kamerą termowizyjną nocny krajobraz, na którym widać było dziwne stworzenie.

kamera z czujnikiem ruchu 3

To z kolei kadr z filmu nakręconego w stanie Michigan. Widać ogromną postać ludzką, która powoli oddala się od kamery. Niektórzy badacze uważają, że jest to obcy.

kamera z czujnikiem ruchu 4

W Teksasie na kamerze nagrano w nocy małą dziewczynkę, która wyglądała jak Indianka, która niegdyś zamieszkiwała w tym rejonie.

kamera z czujnikiem ruchu 5

To makabryczne zdjęcie zostało zrobione podczas nocnego polowania w Luizjanie.

kamera z czujnikiem ruchu 6

A Ty widziałeś kiedyś coś podobnego?

Może Cię zainteresować

zamknij