×

Wieniawa opublikowała selfie z Baronem. Internauci błyskawicznie zauważyli jeden szczegół

Julia Wieniawa i Baron mają się ku sobie. I choć para jeszcze jakiś czas temu ukrywała łączące ją uczucie, dzisiaj chyba już nikt nie ma najmniejszych wątpliwości, że łączy ich coś więcej. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie, jak długo i dokąd zaprowadzi ich miłość? Nie zapominajmy, że muzyk jest starszy od 20-letniej Wieniawy o 15 lat. Póki co wszystko wskazuje jednak na to, że różnica wieku nie stanowi dla nich żadnego problemu. Potwierdzeniem tych słów niech będzie selfie, które ostatnio na swoim Instastory zamieściła Wieniawa.

Julia Wieniawa i Baron na selfie

Każdy, kto śledzi profile Julii Wieniawy w mediach społecznościowych wie, że gwiazda wrzuca do sieci głównie zdjęcia związane z jej aktywnością. Rzadko kiedy pozwala sobie na odstępstwa od tej reguły. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i podzieliła się zdjęciem, a raczej selfie ze swoim chłopakiem.

<a href=Instagram">

Instagram

Szczegół, który błyskawicznie zwrócił uwagę internautów

Spostrzegawczy internauci błyskawicznie zauważyli pewien szczegół, który natychmiast zwrócił ich uwagę. Wystarczy spojrzeć na usta Barona. Czy Wy również widzicie na nich błyszczyk Wieniawy? No cóż, wszystko wskazuje na to, że na chwilę przed selfie ktoś dostał soczystego buziaka.

Ostatnio internauci zaczęli zarzucać Wieniawie, że przytyła. Wy również to zauważyliście?

Trzymacie kciuki za Barona i Wieniawę? Myślicie, że ten związek ma szanse przetrwać próbę czasu?