×

Joanna Krupa zdradziła imiona córeczki! Są piękne i bardzo światowe

Joanna Krupa zdradziła imię dziecka! Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Joasia wyjawiła swoim fanom, że spodziewa się córeczki. Teraz podzieliła się również wyborem imienia dla dziewczynki. Jest piękne i…światowe!

Joanna Krupa zdradziła imię dziecka!

Joanna Krupa wraz ze swoim mężem, Douglasem Nunesem, już niedługo zostaną rodzicami. Od czasu kiedy modelka zdecydowała, że nie będzie ukrywa swojej ciąży przed opinią publiczną, chętnie dzieli się jej szczegółami ze swoimi fanami.

Jak pewnie większość z Was pamięta, radosną nowiną podzieliła się 26 maja, czyli oczywiście w Dzień Matki w programie śniadaniowym TVN-u. Kilka dni temu zdradziła z kolei, że urodzi dziewczynkę, a wczoraj wyjawiła, jakie imię otrzyma jej córeczka.

Joanna Krupa zdradziła imię dziecka

Instagram

Jest naprawdę piękne i światowe

We wtorkowy poranek 40-latka po raz kolejny była gościem programu „Dzień Dobry TVN”. W czasie rozmowy z prowadzącymi zdradziła, że wraz z mężem zdecydowali się już na imię dla ich córeczki. Dziewczynka zostanie nazwana Sophia Grace.

Musimy przyznać, że imiona te są przepiękne i naprawdę światowe. Wystarczy przypomnieć sobie takie znane kobiety, jak Sophia Loren czy Grace Kelly… ?

W jednym z ostatnich postów Joanna zdradziła też, jak bardzo zmieniło się jej życie, odkąd zaszła w ciążę!?

Oto jaka stała się moja niedziela! Mama gra w pasjansa na telefonie, a jej maluch w brzuszku słucha muzyki. A tatuś nazywa go #teletubby ???‍♀️??‍♀️

Fani byli zachwyceni krótki nagraniem i nie zabrakło pod nim również i dobrych rad:

Nasza cudowna Asia ogromne serce ❤️ ?” jesteście #warioty#?

Polecam dla Maluszka ale i dla Mamy 432hz przed snem oraz muzykę klasyczną w ciągu dnia, to rozwija wrażliwość dzidziusia ❤️

Joanna Krupa zdradziła imię dziecka, a jak Wam się podoba??

Polecane