×

Jesteś racjonalna czy impulsywna? Wystarczy rzut oka na ten obrazek

Jesteś racjonalna czy impulsywna? Jeśli nie do końca wiesz, jak odpowiedzieć na to pytanie, ten psychotest powinien ułatwić sprawę. Wystarczy jeden rzut oka na obrazek i wszystko będzie jasne.

Jesteś racjonalna czy impulsywna?

Osoba racjonalna lubi analizować i nawet w najbardziej stresujących sytuacjach potrafi zachować zimną krew. Do życia podchodzi kierując się przede wszystkim rozwagą, emocje spychając na dalszy plan.

O osobach impulsywnych mówi się, że najpierw robią, później myślą. Są „w gorącej wodzie kąpane” i nie potrafią panować nad swoimi emocjami. Chłodna kalkulacja? To nie dla nich. Osoby impulsywne często bez zastanowienia dają upust swoim emocjom.

A które z tych określeń bardziej pasuje do Ciebie? TikTokerka o pseudonimie @thesanzworld udostępniła test osobowości, który pomoże Ci znaleźć odpowiedź. Wystarczy tylko rzut oka na obrazek. Pamiętaj, że liczy się tylko pierwsze wrażenie.

@thesanzworld Comment #whatyousee #psychic #mindgame #mindtrick #opticalillusion #fypシ #psychology #personalitytest #personality #truth #brainteaser #illusion #mind ♬ you broke me first – Tate McRae

Interpretacja wyników

Jeśli na obrazku zobaczyłaś tygrysa, oznacza to, że w życiu kierujesz się przede wszystkim logicznym, racjonalnym myśleniem. Jeśli zobaczyłaś natomiast małpę, prawdopodobnie można Cię zaliczyć do grona osób impulsywnych, które często dają upust emocjom.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij