×

Jak powiększyć penisa – czy istnieją skuteczne sposoby?

Wielkość penisa jest problemem wielu mężczyzn. Znaczna część panów uważa, że nie zostali wystarczająco hojnie obdarzeni przez naturę. Niekiedy lekiem na tego typu kompleksy może się okazać kochająca i akceptująca partnerka. Czasem jednak perswazje innych osób nie pomagają. Mężczyzna i tak wie swoje. W skrajnych wypadkach jedynym rozwiązaniem może okazać się operacja penisa. Należy zdawać sobie jednak sprawę, że tego typu zabiegi często wiążą się z komplikacjami. Czasem pomimo powiększenia penisa powodują problemy z potencją. Jeżeli zastanawiamy się jak powiększyć penisa, powinniśmy zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi metodami.

Jak powiększyć penisa – czy istnieje skuteczny sposób?

Jeżeli zastanawiamy się jak powiększyć penisa, powinniśmy wypróbować wszystkie dostępne nam metody zanim zdecydujemy się na operację. Problem wielkości penisa jest bardzo popularny wśród mężczyzn, dlatego znajdziemy ogromną ilość sposobów, które mogą pomóc nam go rozwiązać. Powinniśmy zdawać sobie sprawę, że jedne z nich będą mniej, inne bardziej skuteczne. Bardzo dużą popularnością cieszą się ćwiczenia rozciągające. Ich pomysłodawcy obiecują, że o ile tylko będą one regularnie wykonywane, przyczynią się do powiększenia penisa. U różnych osób ćwiczenia przynoszą rozmaite efekty. Być może warto jest wypróbować ten sposób na sobie. Ćwiczenia nic nie kosztują, nie wydaje się również, żeby mogły poważnie zaszkodzić. Na rynku możemy znaleźć wiele tabletek, którym zadaniem ma być powiększenie penisa. Jeżeli zamierzamy spróbować tego sposobu powinniśmy dokładnie zapoznać się ze składem takich leków. Łykanie tabletek jest znacznie poważniejszą ingerencją w nasz organizm niż ćwiczenia. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem byłoby skonsultowanie przyjmowania tego typu preparatów z naszym lekarzem. Pamiętajmy również, żeby nigdy nie decydować się na przyjmowanie suplementów, które nie pochodzą z pewnego źródła.

jak powiekszyc penisa

Jeżeli poszukamy dalej, znajdziemy wiele akcesoriów, których producenci obiecują nam powiększenie penisa. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się tak zwane pompki do penisa. Producenci obiecują, że ich regularne stosowanie przyczyni się do wydłużenia penisa nawet o kilka centymetrów. Czy obietnice te są uzasadnione możemy przekonać się na własnej skórze.

Jak powiększyć penisa – zerknij na dane statystyczne

Zanim zdecydujemy się korzystać z rozmaitych sposobów na powiększenie penisa lub nawet wykonywać skomplikowane operacje warto jest zapoznać się z danymi statystycznymi. Dowiemy się z nich, że penis we wzwodzie u większości mężczyzn ma średnio od dwunastu do osiemnastu centymetrów. Jeżeli mieścimy się w tym przedziale, a jednak nadal obsesyjnie myślimy o tym jak powiększyć penisa, prawdopodobnie problem nie tkwi w naszym ciele, a w naszej głowie. Jeżeli nie możemy zaakceptować swojego ciała i poważnie zastanawiamy się nad operacją, być może najpierw powinniśmy zdecydować się na konsultację psychologiczną. Pamiętajmy, że kiedy nie akceptujemy siebie i swojego ciała, operacja penisa niewiele zmieni.

Może Cię zainteresować

zamknij