in

Jak pocałować dziewczynę, by jej nie spłoszyć?

Od dłuższego czasu serce bije Ci szybciej na myśl o ślicznej koleżance. Chciałbyś skraść jej w końcu całusa, jednak zastanawiasz się, jak pocałować dziewczynę Twoich marzeń tak, by tego źle nie odebrała? Sprawdź, co możesz zrobić!

Najważniejsza jest odpowiednia strategia i rozpoznanie sytuacji

Na widok Twojej ślicznej koleżanki całkowicie tracisz zmysły – masz problemy z wysłowieniem się, Twoje dłonie stają się zimne, a ciało oblewa pot. Diagnoza brzmi: zakochałeś się po uszy. Co z tym zrobić? Działać! Jeśli chcesz wyjść z owianego niechlubną chwałą „friendzone”, musisz dać dziewczynie wyraźny sygnał, że Ci się podoba i jesteś gotów o nią zabiegać. Uwaga – jeśli dziewczyna ucieka na Twój widok i konsekwentnie ignoruje wszelkie próby nawiązania z nią kontaktu, lepiej sobie odpuść. W przeciwnym wypadku tym, co czeka Cię w najbardziej optymistycznej wersji, jest obolała szczęka. Jednak jeśli rozmawiacie ze sobą co jakiś czas, a dziewczyna nie wydaje się być przerażona Twoim widokiem, zadanie będzie nieco łatwiejsze. Zbliżenie się do dziewczyny, w której się podkochujesz, jest dość trudnym zadaniem – w grę wchodzą bowiem duże emocje, które niejednokrotnie paraliżują chęć wykonania kroku w przód. Jeśli z obiektem swoich westchnień jesteś w dość dobrych relacjach, pocałowanie jej pierwszy raz będzie o wiele łatwiejsze. Sytuację do pierwszego pocałunku możesz odpowiednio zaaranżować, lub też wykorzystać spontaniczną okazję. Zobacz, jak!

jak pocałować dziewczyneUdostępnij

Jak pocałować dziewczynę pierwszy raz – garść porad dla nieśmiałych

Pierwszy pocałunek dwojga młodych ludzi, którzy podobają się sobie nawzajem, jest uczuciem, którego nigdy się nie zapomina. Dlatego zadbaj o to, by atmosfera była jak najmilsza. Najwięcej okazji, by pocałować dziewczynę z zaskoczenia, będziesz miał w miejscach, gdzie jest dość duży hałas: w kinie, na dyskotece lub na imprezie w mniejszym gronie. Zajmij ją sympatyczną rozmową, dobrze też jest się nieco podroczyć. W takiej sytuacji zbliżenie fizyczne następuje niemal automatycznie. Doskonała okazja to także taniec. Warto spojrzeć dziewczynie głęboko w oczy i na chwilę owo spojrzenie przytrzymać – wystarczy kilka sekund. To działa jak magnez! Powiedz coś do niej po cichu, a gdy poprosi o powtórzenie, nachyl się do jej ucha powtarzając wypowiedź, jednocześnie, delikatnie muskając policzkiem jej policzek. Nie ma lepszej okazji do delikatnego pocałunku po szyi – jeśli nie odsunie się, przejdź dalej i daj jej całusa w policzek. Stąd do ust już bardzo blisko. Druga dobra okazja to romantyczna sceneria – łono przyrody i wy dwoje. Zacznij od rozmowy, spraw jej kilka komplementów i jeśli zauważysz, że podoba jej się to – będzie o wiele łatwiej. Przynieś jej zerwany, polny kwiatek, a wręczając go, szybko cmoknij w policzek. Jeśli nie ucieknie – możesz przejść dalej. Spójrz jej głęboko w oczy, a następnie powoli zbliżaj się w kierunku jej ust. Jeśli nie trafisz na opór, skradnij szybkiego całusa, uśmiechnij się promiennie, po czym skradnij następnego. Reszta powinna wyjść automatycznie. Chcesz pocałować ją z języczkiem? Nie zaczynaj od tego – pocałunek powinien przebiegać etapami. Zbyt szybkie włączenie w akcję języka może zepsuć całą atmosferę. Spróbuj wówczas, gdy pocałunek będzie trwał już chwilę i poczujesz, że ona tego chce i jest już rozluźniona. Zbyt szybka akcja może sprawić, że dziewczyna poczuje się napastowana i może się spłoszyć, a Twoje starania pójdą na marne. Pamiętaj, że cierpliwość to największa cnota, a w sprawach uczuciowych podwójnie zyskuje ten, kto nigdzie się nie spieszy, a trzyma rękę na pulsie. Nigdy nie bądź nachalny i nie zmuszaj swojej sympatii do niczego, bowiem przyniesie to odwrotny skutek. Powodzenia!

Fotografie: pixabay.com