×

Ile kobiet dostrzeżesz na obrazku? Tylko 2 proc. internautów widzi je wszystkie

Ile kobiet dostrzeżesz na obrazku? Sprawdź swoją spostrzegawczość i przekonaj się, czy należysz do grona osób, które znają prawidłową odpowiedź. Tylko 2% internautów jest w stanie wskazać właściwe rozwiązanie.

Tylko 2 proc. zna prawidłową odpowiedź

Jest takie powiedzenie: „zobaczyć, znaczy uwierzyć”. Ale nie sprawdza się ono w przypadku iluzji optycznych. Chociaż wiele z nich skutecznie wodzi za nos internautów, ci i tak chętnie próbują swoich sił, starając się rozwikłać zagadkę.

W przypadku tej iluzji optycznej, zaledwie 2 proc. internautów potrafi znaleźć prawidłowe rozwiązanie (choć większości może się ono wydawać banalnie proste). A zatem sprawdź swoją spostrzegawczość i przekonaj się, czy należysz do tego wąskiego grona.

Ile kobiet dostrzeżesz na obrazku?

Popularna w ostatnim czasie iluzja optyczna, to grafika autorstwa ukraińskiego artysty Olega Shupliaka. Udostępniono ją na Twitterze, powodując konsternację wśród wielu użytkowników. Pytanie brzmi: ile kobiet znajduje się na obrazku?

Rozwiązanie zagadki

Chociaż na pierwszy rzut oka grafika przedstawia kobietę, rozmawiającą przez telefon, w rzeczywistości na obrazku znajdują się aż cztery kobiety.

Dokładnie w tych wskazanych miejscach:

Iluzja optyczna
Twitter

A Tobie, ile kobiet udało się znaleźć na tym obrazku?

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij