×

Stworzył fotel bujany, który różnił się od tych, które można spotkać w sklepie. Kapitalny pomysł

Spędzanie czasu z własnymi wnukami to coś, czego pragną wszyscy dziadkowie. Czytanie im książek, wspólne oglądanie telewizji czy opowiadanie własnej historii od zawsze wywoływało uśmiech na twarzach małych pociech. Wszystkie te zajęcia wymagają jednak odpowiedniej ilości miejsca – zwykłe krzesło niekoniecznie jest w tym przypadku dobrym rozwiązaniem, ale to z pewnością idealnie się do tego nadaje!

Fotel bujany to rzecz, która idealnie pasuje do starszych osób. Na rynku jest ich dziesiątki, jednak w większości przypadków w jednym momencie może korzystać z takiego rozwiązania tylko jedna osoba.

Hal Taylor postanowił jednak nieco zrewolucjonizować projekt foteli bujanych i stworzył rozwiązanie, które pomieści 3-4 osoby jednocześnie!

Zamiast dwóch podłokietników, fotel ma dodatkowo dwa szerokie podparcia, na których swobodnie mogą usiąść małe dzieci. Na kolanach dziadka będzie natomiast wystarczająco miejsca, aby posadzić na nich jeszcze jednego malucha. Od teraz każdy może siedzieć wygodnie, a jednocześnie słuchać opowiadanych przez dziadka historii!

Hay Taylor pracował jako rzemieślnik przez 24 lata. Nic więc dziwnego, że wpadł na tak genialny pomysł! Kiedy na świat przyszło jego trzecie dziecko, wiedział, że nie będzie w stanie wziąć ich wszystkich na kolana i poczytać im książek.

To był wystarczający powód do tego, aby stworzyć coś, co mu to umożliwi. Warto zaznaczyć, że fotel bujany został wykonany z wysokiej jakości drewna, dzięki czemu jest w stanie utrzymać kilka osób jednocześnie.

Polecane

Może Cię zainteresować