×

Zachowanie tego ojca zachwyciło pasażerów autobusu. Teraz podbija również serca internautów

Codziennie spieszymy się do pracy, w pośpiechu szykujemy dzieci do szkoły i spędzamy masę czasu w korkach. W tym czasie, wiele osób jadących komunikacją miejską, siedzi z głowami w telefonach lub prowadzi w milczeniu samochód. Jednak to co uwiecznił na fotografii pewien mieszkaniec Wrocławia, poruszyło serca wielu internautów.

Pasażer autobusu

Mężczyzna umieścił na swoim Twitterze zdjęcie z codziennej podróży autobusem. Gdy wszedł do pojazdu, nie zdziwił go widok śpiących lub słuchających muzyki ludzi. Wśród standardowych pasażerów zobaczył jednak piękny obrazek. Ojciec trzymał w ręku książkę i na głos czytał swojemu synkowi kultową książkę „Dzieci z Bullerbyn”. Całą sytuację postanowił uwiecznić na zdjęciu i opublikować w sieci.

W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Użytkownicy podziwiają zachowanie taty i nie dowierzają, że w autobusie można było posłuchać czegoś innego niż telefonicznych wyznań innych podróżnych:

Każda, nawet najmniejsza chwila spędzona z dzieckiem jest bardzo ważna. Rodzice powinni zwracać uwagę na wychowanie swoich pociech, a zamiast dawać do zabawy smartphone’a, powinni czytać im książki i rozmawiać.

Polecane

Może Cię zainteresować