×

Grzegorz Markowski ma dorosłego syna. Urodził się, gdy artysta miał 15 lat!

Grzegorz Markowski ma dorosłego syna, który przyszedł na świat, gdy muzyk miał zaledwie 15 lat. Od tamtej pory nie udało im się niestety nawiązać bliższych relacji.

Wczesne ojcostwo

67-letni lider zespołu Perfect, muzyk, kompozytor i autor tekstów, Grzegorz Markowski znany jest ze swoich bliskich i serdecznych relacji z córką, Patrycją Markowską. Piosenkarka często i chętnie wspomina o ojcu, wypowiadając się o nim zawsze ciepło i z życzliwością. W jednym z wywiadów ujawniła, że zdarza im się urządzać rodzinne „jam session”. W ten sposób wpadli na pomysł nagrania wspólnej płyty.

Mało kto wie, że Patrycja Markowska nie jest jedynym dzieckiem lidera Perfectu. Po raz pierwszy został ojcem w wieku zaledwie 15 lat. Na świat przyszedł syn Piotr. Jak to często bywa w przypadku młodzieńczych miłości, związek z jego mamą, koleżanką z sąsiedztwa, nie przetrwał.

Obecnie syn Grzegorza Markowskiego ma 52 lata i nie utrzymuje kontaktów ze sławnym ojcem. Dlaczego? Zdania są podzielone…

Grzegorz Markowski ma dorosłego syna

Według jednej z wersji, przeciwna ich kontaktom była matka Piotra, która nigdy nie wybaczyła Markowskiemu, że zostawił ją samą w ciąży, w bardzo trudnej sytuacji.

Niestety, czas nie zaleczył ran. Markowski nadal nie utrzymuje kontaktów w pierworodnym synem. Super Express sprawdził to u samego źródła. Dotarł do syna muzyka, który potwierdził, że w tej sprawie od lat nic się nie zmieniło:

Nie utrzymuję z moim ojcem kontaktu, poza jakimiś sporadycznymi telefonami.

Syn Grzegorza Markowskiego nie poszedł w ślady sławnego ojca. Jest dyrektorem dużej firmy ubezpieczeniowej. Ma dwie córki, które też nie miały okazji bliżej poznać dziadka.

Jak przy okazji wyszło na jaw, Patrycja i Piotr, chociaż są przyrodnim rodzeństwem, nigdy dotąd się nie spotkali. Pytana o brata wokalistka, bezradnie rozkłada ręce:

Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo po prostu go nie znam.

Może kiedyś się wreszcie poznają. Co o tym sądzicie?

Źródła: www.pudelek.pl, www.o2.pl
Fotografie: Instagram, Gramho