×

Godlewska zaśpiewała hymn Niemiec. Internauci się wściekli: „Wywołasz kolejną wojnę”

Już mogłoby się wydawać, że się uspokoiła, że coś zrozumiała… Jednak jak pokazuje wczorajsza publikacja, nic z tych rzeczy. Małgorzata Godlewska zaśpiewała hymn Niemiec. Nie trudno się domyślić, że komentarze pod nagraniem wcale nie są miłe… ?

Godlewska zaśpiewała hymn Niemiec. Czy nasi zachodni sąsiedzi wykażą się wyrozumiałością?

Małgosia Godlewska po raz kolejny postanowiła zająć się zagranicznym repertuarem. Hymn USA odśpiewany na szczęście bez wypowiedzenia wojny. Teraz przyszła kolej na Niemcy. Miejmy nadzieję, że tym razem również obejdzie się bez spięć, a nasi zachodni sąsiedzi wykażą się wyrozumiałością…

Wczoraj kanale Małgosi na YouTubie pojawił się nowy filmik. To miała być wyjątkowa niespodzianka dla jej fanów i wszystkich Niemców. Czy faktycznie była? Patrząc na komentarze pod nagraniem, można mieć wątpliwości… Internauci nie wykazali się zrozumieniem. Niemal jednogłośnie stwierdzili, że tym razem Godlewska wywoła… III Wojnę Światową. Jednak najbardziej zdenerwowało ich to, że Godlewska zwróciła się Niemców w imieniu wszystkich Polaków.

Godlewska zaśpiewała hymn Niemiec

Godlewska zaśpiewała hymn Niemiec. Jej strój zwraca uwagę

Na filmie uwagę zwraca przede wszystkim sposób wykonania niemieckiego hymnu. Wycie się i wyginanie Małgosi z pewnością jest nie do podrobienia. Jednak to nie wszystko. Strój Godlewskiej też robi wrażenie (nie wnikam w to, jakie na kim ?). Całość stylizacji oczywiście zachowana została w naszych barwach narodowych i goszczą w niej nasze symbole. Na głowę Małgorzata przywdziała kapelusz z orłem białym i napisem „Polska”. Z kolei na koszulce również możemy dopatrzyć się orła, ale i napisu: „Grunwald 1410”. Do tego dobrała czerwoną lateksową spódnicę.

Prezent dla Niemców

Jej wykonanie hymnu ma być prezentem dla naszego zachodniego sąsiada z okazji Dnia Zjednoczenia Niemiec. Reakcja internetów była raczej do przewidzenia. Mimo to Gosia nie zraziła się i postawiła na swoim, publikując film. Na wstępnie sama wyjaśniła powód nagrania go.

Najlepsze życzenia od potężnego polskiego narodu dla naszych przyjaciół, władców, czasem wrogów i oprawców. Niemieckich sąsiadów po prostu. Cała Polska życzy wam radosnego Dnia Jedności Niemiec. Kochamy was

Godlewska zaśpiewała hymn Niemiec — Komentarze internautów

Oburzenie w komentarzach to mało powiedziane. Jednak jak twierdzą niektórzy, nie ma w tym nic dziwnego i takiej reakcji można było się spodziewać.

Mów za siebie, a nie za innych

Zobaczysz, kiedyś pójdziesz siedzieć.

Teraz Niemcy nie będą potrzebowali prowokacji do zaatakowania nas

Wywołasz zaraz kolejna wojnę.

Jak obrazisz jeszcze Rosję, Polska zniknie z mapy!

Teraz tylko modlić się by nie zaśpiewała Hymnu Rosji

A Wy co myślicie o tym wykonaniu?

Polecane