Policja otrzymała anonimowy donos. W mieszkaniu znaleźli zamknięte w skrzyni bliźniaki

Trzyletnie bliźniaki zostały zamknięte przez rodziców w małej, drewnianej skrzyni, podczas gdy ich rodzice zajęci byli pracą… Mimo, że brzmi to jak kiepski żart, ta sytuacja wydarzyła się naprawdę.

Niepokojące odkrycie

Policja otrzymała anonimowy donos. Potraktowano go poważnie. Gdy funkcjonariusze pojawili się we wskazanym miejscu, w miejscowości Aparecidinha, nie było złudzeń – rodzice zamknęli swoje dzieci w skrzyni, żeby im nie przeszkadzały. Tłumaczyli, że nie mieli z nimi, co zrobić…

Policja otrzymała anonimowy donos. W mieszkaniu znaleźli zamknięte w skrzyni bliźniakiUdostępnij

Chłopcy zamknięci wbrew własnej woli w skrzyni, która była podzielona na dwie części

Dzieci nie mogły się nawet dotknąć ani ruszyć. Trudno mówić tu jakimkolwiek komforcie… Bliźniaki nie mieli jedzenia, ani zabawek. Warunki były przerażające. Na dowód tego, co zobaczyli policjanci, zrobili zdjęcia, które łamią serce. Obaj chłopcy zostali zabrani do schroniska, podczas gdy rodzice zostali aresztowani i zabrani na posterunek policji pod zarzutem maltretowania synów.

Policjant Sonimarcos powiedział dziennikarzom: „Rodzice powiedzieli, że trzymali chłopców w skrzyni, aby mogli wykonywać swoje zadania w domu i na polu”. Po przeprowadzeniu jednak wstępnych badań, policja wyklucza, że dzieci były maltretowane i wykorzystywane.

Ciekawe, czy oni chcieliby zostać zamknięci w tak ciasnym miejscu, bez możliwości ruchu…

Źródło: thesun.co.uk | Fotografie: imgur.com